Listopad 2009

Miley oslavila 17. narozky

30. listopadu 2009 v 15:00 | Kikinka |  Miley Cyrus
Toto je fotka z mileynine oslavy 17-tin
Konala se ve stylu 80 let.Mooc pekny dortik.imagebam.com


Obrazky Hanny Montana

28. listopadu 2009 v 9:18 | kikinka |  Galerie
Hannah_Montana
Hannah_Montana
Hannah_Montana

Orazky Mileynky

28. listopadu 2009 v 9:16 | kikinka |  Galerie
Miley_Cyrus
Miley_Cyrus
Hannah_Montana
Miley_Cyrus
Miley_Cyrus
Miley_Cyrus
Hannah_Montana
Hannah_Montana
Hannah_Montana

Omalovánky

24. listopadu 2009 v 21:06 | Kikinka |  !!!Novinky!!!
ObrazekObrazekObrazek

Miley a hvězdy?

24. listopadu 2009 v 21:04 | kikinka |  Miley Cyrus

ObrazekMiley s Taylor Swaft


ObrazekMiley s Jonas Brother
ObrazekMiley s Emily Osmen


ObrazekMiley s Hilary Duff


ObrazekMiley s Selenou Gomez


ObrazekMiley s Emily Osmen a Mitchel Musso


ObrazekMiley s Nick Jonas


ObrazekMiley s Vanessa Hudgens


ObrazekMiley s Selenou Gomez a Demi Lovato


Mileynka moe laska

24. listopadu 2009 v 21:02 | kikinka |  Galerie
ObrazekObrazekObrazek


ObrazekObrazek

Obleč se jako Miley Cyrus

24. listopadu 2009 v 21:00 | Kikinka |  Miley Cyrus
Obrazek

Obrazek

ObrazekObrazek


Obrazek


Animačky Miley Cyrus

24. listopadu 2009 v 20:54 | kikinka |  Animace Miley Cyrus
mileyandjake


anim17

Hannah Montana - Obrazový slovník

22. listopadu 2009 v 21:12 | kikinka |  !!!Novinky!!!
Miluješ Hannu Montanu a vůbec se jí nemůžeš nabažit? Tak si kup knihu...
Chodit pořád dokola na film do kina se nedá, v knize ale můžeš listovat pořád! Hannah Montana - Obrazový slovník ti nabízí všechno o Miley Stewart, která je na první pohled úplně obyčejná holka, co studuje střední školu. Své volno tráví s přátely, učí se a štvou jí protivný holky. Když něco provede, tak dostane od táty zaracha, zdá se tedy, že je prostě taková, jako všechny ostatní holky... Má ale velké tajemství - stačí když se převlékne, nasadí paruku a oblékne nezbytné doplňky, v tu chvíli se z ní totiž stane slavná popová hvězda Hannah Montana! Ale to už asi znáš, co? Tak neváhej a vyraž do obchodu pro tuhle pecku, aby ses dozvěděla monohem víc. Seženeš ji ve všech khnihkupectvích a její cena se pohybuje okolo 200 Kč. Přečti si malou ukázku...Kdo je Robby Ray?

V životě Miley a jejího bratra Jacksona je Robby Ray Stewart tou nejdůležitější osobou a je na to pyšný! Je to táta, který tráví hodně času doma a pro kterého jsou děti - včetně kariéry Hanny Montany - na prvním místě. Ale to neznamená, že je pro něj vždykcy snadné svoji holčičku vychovávat. Být tátou v rodině, kde je Jackson, Milea a taky Hannah Montana znamená být otcem na plný úvazek. Robby se snaží, aby bylo u Stewartů veselo...
Miley Cyrus není z cukru!

22. listopadu 2009 v 21:10 | kikinka |  !!!Novinky!!!

Miley Cyrus není z cukru!


tom, že star seriálu Hannah Montana Miley Cyrus není žádná květinka, nemůže být pochyb. Miluje totiž adrenalinová dobrodružství.Na Bahamy, kde právě teď tráví dovolenou se svojí lásenkou Justinem Gastonem, vzala i svoji mladší sestru Noah. Společně si pak všichni užívali divokou jízdu na obrovském banánu taženém motorovým člunem.

Když Miley vodní hrátky se sestrou omrzely, půjčila si vodní skútr. Zcela sama se vydala na oceán, kde si na něm zařádila v pořádné rychlosti.

Miley ale nepřijela na Bahamy jen relaxovat. Vrhla se i do práce a při koncertu v Atlantisu na ostorvě Paradise předvedla skvělou show.

Jsi si jistá, že víš o Miley Cyrus všechno?

  • Narodila se 23.11.1992
  • Rodné jméno: Destiny Hope Cyrus
  • Pochází z Tennessee, USA
  • Měří 164 cm
  • Má pět sourozenců
  • S herectvím začala v devíti letech
  • Proslavila se rolí v seriálu Hannah Montana
  • Trpí hypoglykémií (vážnou chorobou podobnou cukrovce)
miley-cyrus-4266.jpg

Cool jako Miley!

22. listopadu 2009 v 21:03 | kikinka |  !!!Novinky!!!
Miley vyrazila s kámoškou na nákupy a její oblečení byla prostě pecka! Seriálová Hannah Montana ví, co na sebe a nebojí se odvázat. Chceš být jako ona? Pomůžeme ti! Nahlédli jsme za tebe do obchodů a přinášíme ti tipy, kde sehnat skvělé hadříky po vzoru Miley!

miley-cyrus-4450.jpg

Miley a Justin! Opravdu konec?

22. listopadu 2009 v 21:00 | kikinka |  Miley Cyrus

Miley a Justin! Opravdu konec?


Dojemné zprávy si vyměňuje sriálová Hannah Montana se svým bývalým miláčkem...
Smutnou "slovní kopanou" hraje Miley Cyrus (16) se svým bývalým Justinem Gastonem (21). Seriálová Hannah Montana vztah se svým idolem ukončila letos v červnu po ročním chození. I po rozchodu zůstal pár ve spojení a vypadá to, že ani po několika měsících si nejsou zcela lhostejní.

"Lidé velmi jednoduše zamění hloupost za statečnost!," napsal na Twitteru Justin a Miley na to pohotově reagovala: "Jo. Miluju, když lidi zamění statečnost za psaní hloupých tweetů a snaží se tvářit, jako že se nic nestalo. Bojíš se zamilovat!" Hvězda seriálu Hannah Montana se rozhodně neostýchá!

Jenže! Kdo je tu ten zamilovanější? Minulý týden Miley svému ex napsala spoustu srdceryvných zpráv, jako je tahle: "Dneska jsem chvíli veselá a cvhíli smutná. Veselá protože tě miluju a smutná protože tě nemůžu mít." Jenže jindy měl zlomené srdce zase Justin: "Sedím ve své pohovce a přemýšlím nad tím, proč se mi lidi snažíme předstírat, že všechno je OK, když není. Buďme přirození." A co na to Miley? "Všechno je OK. Fakt! Nemůžu změnit tvojí mysl a tvoje srdce už nepatří mě. Možná jsi to právě ty, kdo předstírá, že je v pořádku!" Tak kdo se v tom má vyznat...


Miley sází na dvě barvy...

22. listopadu 2009 v 20:56

Miley sází na dvě barvy...Světlá nebo tmavá? Proč ne obě?! Nový look Miley Cyrus...
Po drobné změně zatoužila hvězda seriálu Hannah Montana Miley Cyrus. Rozhodla se proto navštívit svoji kadeřnici, která na její dokonalé hřívě vykouzlila dvoubarevný účes. Horní polovinu vlasů jí prosvětlila a pro spodní zvolila tmavě hnědou barvu. Miley prostě ví, co je in.

Kromě oblíbené kávy ze Starbucks, si Miley do salónu přinesla i notebook, k práci totiž využívá každou volnou chvilku.

Na novináře, kteří před kadeřnictví přijeli nový look seriálové Hanny Montany vyfotit, ovšem čekalo velké překvapení, stál tam totiž bývalý přítel seriálové hvězdy Justin Gaston.

"Nemohl se dočkat, až svoji ex-přítelkyni s novým účesem uvidí," uvedl jeden z přítomných fotografů a dodal, že Justin se s nikým bavit nechtěl. Proč tedy na Miley čekal, zda spolu i přišli a jestli o tom ví současný přítel Miley Cyrus Nick Jonas, se zjistit nepodařilo...

Se svojí image si Miley ví rady na sto procent, má to tak ale i se svým srdcem?Miley Cyrus - Řádí s kámoškou Mandy

22. listopadu 2009 v 20:53 | kikinka |  Miley Cyrus

Miley Cyrus - Řádí s kámoškou Mandy


Ashley Tisdale - "Miley Cyrus je velkej člověk!"

22. listopadu 2009 v 20:49

Ashley Tisdale - "Miley Cyrus je velkej člověk!"


Důvěrně o přátelství se seriálovou Hannou Montanou...
Velký věkový rozdíl není vůbec překážkou pro dobré přátelství! A Ashley Tisdale (24) a Miley Cyrus (16) jsou toho důkazem! Přestože je od sebe dělí osm let, holky si maximálně rozumí a skvěle se doplňují.

Ashley kdysi prohlásila, že se raději kamarádí s klukama, teď ale říká: "Myslím, že je důležité mít nějakou kámošku!" Proč? "Kluci jsou totiž hrozně přelétaví. Přijdou a hned zase odejdou," svěřila filmová Sharpay s tím, že kluci se prostě nechtějí vázat.

"Je naprosto skvělý mít někoho, kdo tě podpoří ve všem, co chceš dělat a hlavně někoho, komu můžeš totálně věřit," prozradila ještě Ashley. A právě takový vztah má s Miley. Takže jsou v neustálém kontaktu, volají si a vyráží za zábavou. "Miluju nakupování, ze všeho nejvíc zbožňuju peněženky a sluneční brýle. Ale na co jsem opravdu úchylná jsou tašky od Balenciaga nebo Givenchy," prozradila Ash a dodala, že kdykoliv mají s Miley volno, berou nákupní centra útokem.

A jaká je podle Ashley Miley Cyrus? "Je to opravdové zlatíčko! To největší zlatíčko! Je to někdo, kdo stojí při mě, ale přitom zůstává sama sebou. Navíc úspěch, který teď Miley prožívá jí vůbec nezměnil. Je pořád stejná, stojí nohama pevně na zemi a má velké štěstí, že její rodina ji hodně podporuje," svěřila Ashley a na závěr dodala: "Vždycky budu poslouchat její názory. Miley je opravdu velkej člověk!"
miley-cyrus-59890.jpg

Miley Cyrus - Rozvrátila vztah?!

22. listopadu 2009 v 20:45

Miley Cyrus - Rozvrátila vztah?!Lovestory s Nickem Jonasem už Miley ukončila a vypadá to, že se hned zamilovala znovu...
Fotky z natáčení filmu The Last Song, kde se Miley Cyrus (16) líbá se svým kolegou Liamem Hemsworthem (19), oběhly celý svět a donedávna o nich seriálová Hannah Montana tvrdila, že nešlo o nic jiného, než o práci. Teď ale připouští, že se jí australský herec líbí a dokonce s ním už randila!

Liam má (nebo spíš měl) ale přítelkyni a zdá se, že ona je z Miley úplně na dně! Laura (19) na svůj Facebook totiž nedávno napsala: "Liam a já jsme od byli od školy nerozlučná dvojka. Jenže tohle je Miley Cyrus. Jak můžu soutěžit?"

Laura obvinila seriálovou Hannu Montanu, že zničila jejich vztah a navíc prohlásila, že kdyby nebylo Miley, určitě by byli s Liamem dál spolu. "Byl to můj kluk a můj nejlepší přítel. Nebyl žádný jiný důvod, proč bychom se měli rozejít," svěřila se se slzami v očích Laura.

Že vztah Liama a Miley není jen pracovní, vyplynulo na povrch, když byli několikrát společně vyfotografováni v podobném obětí, jako bylo to filmové.

miley-cyrus-57650.jpg

Miley Cyrus & Sex ve městě 2

22. listopadu 2009 v 20:42

Miley Cyrus & Sex ve městě 2Miley si zahraje v dospěláckém seriálu.
Ano! Řekla princezna světového popu Miley Cyrus na nabídku filmové společnosti na účinkování v pokračování cool seriálu Sex ve městě 2.

Hlavní roli v něm hraje Sarah Jessica Parker a Miley si tak zahraje po jejím boku. "S.J. zbožňuju a hrát v tomhle seriálu byl vždycky můj sen," svěřila se Miley s tím, že se těší, až se se Sarah osobně potká.

Zatímco doteď se Miley objevovala v seriálu Hannah Montana nebo podobných teenagerovských komediích, role v Sexu ve městě bude její první dospělácká.

Dlouho se na scéně ale neohřeje. "Mám tam jen epizodní roli," prozradila seriálová Hannah Montana a dodala: "Budu hrát sebe samu."

Miley se objeví v jednom díle seriálu a půjde o to, že seriálová Samantha Jones, které je téměř čtyřicet, bude mít na sobě stejné šaty, jako mladičká Hannah Montana. :o)

O co přesně půjde a jak to dopadne, ale neprozradíme. Musíš si počkat, až Sex ve městě 2 půjde u nás.
miley-cyrus-58194.jpg

Miley Cyrus smazala Twitter

22. listopadu 2009 v 20:38 | kikinka |  Miley Cyrus

Miley Cyrus smazala Twitter

Proč hvězda seriálu Hannah Montana odstranila svoji slavnou stránku z Twitteru...
K nelibosti všech fanoušků smazala nedávno Miley Cyrus svůj uživatelský účet na Twitteru. Co ji k tomu vedlo? "Moji nejdražší fanoušci, jste to nejbližší mému srdci a velmi mne zraňuje, když slyším, že někteří z vás se cítí odstrčeni tím, že jsem smazala svůj twitter," napsala k tomu na svém oficiálním webu.

Twitter je skvělá věc, pokud ho ale nikdo nezneužívá. A právě ten pocit z toho seriálová Hannah Montana měla: "Miluji svou práci a všechno, co k ní patří, ale musím také mít nějaký osobní život a to někteří návštěvníci twitteru nechápali!"

Miley se přiznala, že jí soukromí hodně chybí. "Nechci fňukat, ale můj život je teď hodně veřejný a ať dělám cokoliv, ví o tom spousta lidí," svěřila se star s tím, že její stránka na twitteru k tomu jen přispívala, tak se ji rozhodla prozatím smazat.

"Když se zamiluju, chci si to nechat jen a jen pro sebe, nebo to říct kámošce a ne to psát na internet," vysvětlila Miley. "Navíc mám hrozně málo volného času a chci ho prostě trávit s rodinou, kamarády a ne tím, že budu sedět u kompu."

Teď ale internetovým světem kolují drby, že pravým důvodem proč Miley zrušila twitter je její nová láska Liam. "Občas se stalo, že si někdo udělal účet jeho jménem a snažil se mě kontaktovat. Věděla jsem, že to není on, takže to nebyl ten pravý důvod, proč jsem twitter zrušila," prozradila Miley a na závěr dodala: "Liam mi ale pomohl v tom, abych si uvědomila, jak moc času trávím na internetu a že to k ničemu nevede!"
miley-cyrus-59897.jpgHannah Montana filmecek :-)

16. listopadu 2009 v 20:47 | kikinka |  Hannah Montana

Hannah Montana

dynamic-picture-top_foto2__170956

Každá generace má své hrdiny a Miley Stewartová, hrdinka seriálu Hanah Montana se stala idolem teenagerů počátku 21. století. Filmové zpracování příběhu na sebe nenechalo dlouho čekat.

Miley Stewartová se snaží stíhat školu, přátele a ještě svou tajnou identitu, popovou hvězdu. Když stoupající popularita Hannah Montany hrozí tím, že ovládne celý její život, je ochotna to podstoupit. Její otec ji proto odveze domů do Crowley Corners v Tennessee, aby poznala skutečný život, čímž spustí dobrodružství plné takové dávky legrace, smíchu a romantiky, že si to ani Hannah Montana nedokázala představit.

Hannah Montana: The Movie, USA, 2009, 102 min., český dabing, režie: Peter Chelsom, hrají: Miley Ray Cyrusová, Billy Ray Cyrus, Emily Osmentová, Jason Earles, Mitchel Musso...

Miley Cyrus - Ukliď si skříň!

16. listopadu 2009 v 9:12 | kikinka |  Miley Cyrus
Kdo by neznal tenhle rodičovskej povel?! Jenže není skříň, jako skříň! Ta Mileyina připomíná spíš pokojíček a i přes obří rozměry se do ní seriálové Hanně Montaně všechny hadříky nevejdou! Tak dostala od táty nakázáno, aby si v ní udělala pořádek a oblečení, které nepotřebuje někomu darovala. Na pomoc si Miley přizvala kámošku Mandy, a protože je hvězda v každé situaci, tak se i při tak nepříjemné činnosti natočila. Mrkni na to...

Fotečky

16. listopadu 2009 v 8:37 | kikinka |  Galerie
http://travel.latimes.com/daily-deal-blog/wp-content/uploads/2008/09/mileycyrus.jpegFotografie od fanouškahttp://www.dziennik.pl/files/archive/00200/Miley_Cyrus__Manny__200416l.jpgMiley CyrusFotografie od fanouškaMiley CyrusFotografie od fanouškaMiley CyrusFotografie od fanouškaFotografie od fanouškaFotografie od fanouškaFotografie od fanouškaFotografie od fanouška

Jason Earles-Životopis

16. listopadu 2009 v 8:11 | kikinka |  Herci v Hannah Montana
Povolání: Herec
Věk: 32
Datum narození: 26. 04. 1977
Místo narození: San Diego, Kalifornie, USA
Znamení: Býk
Výška: 168 cm

Životopis

Jeho celé jméno je Jason Daniel Earles.

Na rozdíl od mnoha aktérů svého věku, kteří právě míří do Hollywoodu, aniž by měly výcvik nebo zkušenosti, Jason se rozhodl naučit všechno, co mohl. Vystudoval herectví, režii, za chladné čtení (což by mohlo vyhrát cenu za AMTC), a dokonce se naučil, jak chvění chyby.

Když Jason nebyl na hodinách, tak hrál v místní Montaně (později Oregon), shromažďování čtyři KC / ACTF Irene Ryan nominací. Jeho první "hlavní" filmová role byla v "národním pokladu (National Treasure)", zahrál si Thomase Gatesa, stabilního chlapce který zjistí, že Amerika otců zakladatelů skryla "Poklad Templářských rytířů". V roce 2005, Jason dostal roli Jacksona Stewarta v seriálu "Hannah Montana". Role mu dává šanci nejen zobrazovat jeho komediální talent, ale k používání "jižního přízvuku", které se naučil během své odborné přípravy.

sestra Miley cyrus -Noah Cyrus-zivotopis

16. listopadu 2009 v 8:04 | kikinka |  Miley Cyrus
Povolání: Herečka
Věk: 9
Datum narození: 8. 01. 2000
Místo narození: Nashville, Tennessee, USA
Znamení: Kozoroh

Životopis

Noah Lindsey Cyrus je sestra Miley Cyrus - hrála v Hannah Montaně.
Narodila v Nashville ve státě Tennessee a je dcerou Leticie Tish a country zpěváka Billyho Ray Cyruse. Má dva nevlastní bratry - Christophera Codyho a Trace Cyruse, dále má nevlastní sestru Brandi, mladšího bratra Braisona. Mají 5 psů a jela turné Best of Both Worlds měla povlečenou postel hello kitty. Navštěvovala střední školu Heritage Middle School a byla zde roztleskávačkou. Vyrůstala na farmě svých rodičů kousek od Nashville. A zpívala s Miley na jejím novém albu Breakout.

Bratr Miley Cyrus -Braison Cyrus- Životopis

16. listopadu 2009 v 7:58 | kikinka |  Miley Cyrus
Povolání: Herec
Věk: 15
Datum narození: 20. 09. 1994
Místo narození: Nashville, Tennessee, USA
Znamení: Panna

Životopis

Braison Cyrus je mladší bratr populární herečky a zpěvačky Miley Cyrus. Jsou si velmi podobní a jsou velmi často považování za dvojčata

Maminka Miley Cyrus - Životopis

16. listopadu 2009 v 7:52 | kikinka |  Miley Cyrus

Povolání: Herečka, manažerka
Věk: 42
Datum narození: 13. 05. 1967
Místo narození: USA
Znamení: Býk Životopis
Tish Cyrus je matkou a také manažerkou Miley Cyrus a Noah Lindsey Cyrus.


sestra Miley cyrus -Brandi Cyrus-zivotopis

16. listopadu 2009 v 7:41 | kikinka |  Miley Cyrus
Upravit základní údaje Povolání: Herečka, kytaristka
Věk: 22
Datum narození: 26. 05. 1987
Místo narození: Nashville, Tennessee, USA
Znamení: Blíženci

Životopis

Brandi Glenn Cyrus se narodila 26.května roku 1987 v Nashvillu. Brandi by chtěla hrát. Chěla být ve filmu Hannah Montana s Miley Cyrus a otcem Billy Rayem Cyrusem,kterého znají mladší z filmu Hannah Montana na Disney Chanelu nebo starší jako třeba z Mulholland Drive.Ale místo Brandi vzali její sestru Noah Cyrus.
Mohli jsme ji vidět například v roce 2007 na koncertě Hannah Montany v Londýně, kde si Brandi vzala jako kytaristku a pak ji dokonce představila. Brandi je součást "skupiny" s Hannah Montanou.
Sourozenci:
Destiny Hope-známá jako Miley.
Noah Lindsey -Malá osmi letá herečka z filmu Hannah Montana(2006-2007) -

Rodiče:
Billy Ray Cyrus a Tish Finley Cyrus

Přezdívka: Brand,Brandey,Poppy,Bran
Oblíbená barva: Červená,zlatá
Oblíbená hudba: Nevada Tan,Simple Plan,Aloha From Hell,Blog 27
Nejlepší kamarádky: Destiny Hope(Miley)

Vše o Miley Cyrus

16. listopadu 2009 v 7:30 | kikinka |  Miley CyrusMiley Cyrus

Miley Ray Cyrus, rodným jménem Destiny Hope Cyrus, (* 23. listopadu 1992, Nashville, Tennessee) je americká herečka, zpěvačka a textařka. Je známá hlavně díky účinkování v Disney Channel sériích Hannah Montana. Po úspěchu seriálu, byl v říjnu 2006 vydán soundtrack, v němž Miley nazpívala 8 písní. Její sólová hudební kariéra započla vydáním jejího debutového alba Meet Miley Cyrus, 23. června 2007, které obsahovalo její první top ten singl "See You Again". Její druhé album, Breakout, bylo vydáno 22. července 2008. Třetí album The Times Our Lives bylo vydáno jako mini-album v září 2009 a obsahuje singl Party In The U.S.A.. Breakout je jejím prvním albem, které nemá nic společného s Hannou Montanou. Obě alba debutovala na prvním místě na Billboard 200. V roce 2008, účinkovala ve filmu Hannah Montana & Miley Cyrus: The Best of Both Worlds Concert.
Nadabovala také postavu Penny ve filmu Bolt a nahrála píseň "I Thought I Lost You", za kterou získala nominaci na Zlatý Glóbus. Poté účinkovala ve filmu, inspirovaného TV sériemi, Hannah Montana: The Movie, který měl premiéru 10. dubna 2009. V roce 2008 byla v časopisu Time zařazena mezi 100 nejvlivnějších lidí na světě. Časopis Forbes ji udělil 35. místo v žebříčku "Celebrity 100" s výdělkem 25 miliónů dolarů v roce 2008. V roce 2009 si polepšila a postoupila na 29. místo.

Čaný život
Narodila se v Nashvillu, v Tennessee 23. listopadu 1992 Leticii "Tish" (rozené Finley) a country zpěvákovi Billovi Rayovi Cyrusovým. Miley má 5 sourozenců. Její starší sourozenci Trace a Brandi jsou děti Tish z jejího předchozího vztahu, kteří byli adoptováni Billy Rayem, když byli velmi mladí. Trace je zpěvák a kytarista elektro-rockové skupiny Metro Station, zatímco Brandi hraje na kytaru na koncertech Miley a založila kapelu spolu s Megan Park, hvězdou z The Secret Life of American Teenager. Má také staršího nevlastního bratra, Christophera Codyho, z otcova předchozího vztahu, dále má mladšího bratra Braisona a mladší sestru Noah, která je také herečkou. Jedná se o vnučku politika Rona Cyruse.
Rodiče jí dali jméno Destiny Hope, protože věřili, že by mohla dokázala velké věci. Později dostalapřezdívku "Smiley", protože jako malá stále smála. Navštěvovala Heritage Middle School, kde byla roztleskávačkou. V současné době navštěvuje školu Options For Youth a učí se svým soukromým učitelem na natáčení jejího seriálu. Miley vyrostla na farmě jejích rodičů mimo Nashville, kde navštěvovala kostel The People's Church.


Kariera

2001-2005: Počáteční kariéra
Její počáteční kariéra byla ve znamení malých rolí. V devíti letech, se rozhodla pro kariéru v herectví. Během čtyřletého života rodiny v Torontu, brala lekce herectví v Armstrong Acting Studiu. Její první herecká role byla malá hostující hvězda v TV sériích svého otce, Doc, kde hrála dívku jménem Kylie. V roce 2003, hrála "malou Ruthie" ve filmu Tima Burtona, Big Fish a v titulcích byla zapsána jejím rodným jménem.
Začala konkurzem na roli "nejlepší kamarádky" v Disney seriálu o "tajné popové hvězdě", když jí bylo dvanáct. Ale vedení Disney Channel jí považovalo za příliš mladou. Nicméně, Miley byla vytvalá, ve snaze stát se součástí série, a tak jí Disney opět pozval ke konkurzu. Nakonec se ucházela o protagonistu Chloe Stewart, která byla následně změněná na její jméno. Podle prezidenta Disney Channel Garyho Marshe, byla vybrána pro její enregický a živý výkon a protože byla vnímána jako člověk, který "miluje každou minutu života" s každodenní podobností s Hilary Duff a na jevišti působící jako Shania Twain. Strávila několik let ve snaze přijít na to, jak se zbavit svého jižanského přízvuku, ale později to Disney začlenil do příběhu. Miley přivedla na konkurz svého otce, Billiho Raye Cyruse, na roli otce hlavní hrdinky. Show vypadá jako řetězec, který se zaměřuje na dospívání, který se současně věnuje i tajné identitě popové hvězdy.


2006-červen 2008: Hannah Montana

Hannah Montana , ve Spojených státech poprvé vysílaná 24. března 2006, byla vysoce hodnoceným hitem, se sledovaností o průměru 4 miliónů diváků na epizodu. Účast v sériích, ji umožnila stát se velmi populární mezi dětmi a dospívajím publikem a započít svou úspěšnou kariéru v hudbě. Po třech sériích se seriál v současnosti vysílá na Disney Channel a v roce 2010 začne výroba čtvrté a zároveň poslední série. 4. dubna Miley debutovala jako zpěvačka, když bylo vydáno čtvrté edice DisneyMania. Miley zpívala předělávku "Zip-a-Dee-Doo-Dah" od Jamese Basketta, který byl použit v animovaném filmu z roku 1946, Song of the South. Později Walt Disney vydal první Hannah Montana soundtrack, 24. října 2006. Soundtrack obsahoval osm písní, které Miley nazpívala jako Hannah Montana a jeden, který nazpívala jako Miley Cyrus, společně s Billy Rayem Cyrusem. Album debutovalo na 1. místě na US Billboard 200 prodejem 281 000 kopií v prvním týdnu, předčil například takové umělce jako je rocková skupina My Chemical Romance, a zůstal tam po několik týdnů. Bylo to osmé nejprodávanější album v USA v roce 2008, prodalo se téměř 2 milióny kopií za tento rok. Album bylo poté znovu-vydáno dvakrát - Holiday Edition obsahující předělávku od Miley Cyrus "Rockin Around Christmas Tree" a Special Edition obsahující píseň "Nobody Perfect", která se poprvé objevila na albu Disney Channel Holiday v roce 2007. Miley také dělala předskokana na turné The Cheetah Girls, vystupujících v 39 městech. A ještě jednou, Miley nahrála remake klasické Disney písně "Part of Your World" pro pátou edici DisneyMania.
Dne 26. června 2007 vydala dvojalbum, Hannah Montana: Meet Miley Cyrus. První disk sloužil jako druhý soundtrack Hannah Montana, zatímco druhý disk bylo její první debutové album, vydaném pod jejím jménem. Album debutovalo na 1. místě Billboard 200 a prodalo se 326 000 kopií a v prvním týdnu se prodávalo rychleji než předchozí soundtrack. Díky prodejní síle svátků se album v prosinci vrátilo a zůstalo v top 10 v Billboard 200. V tomto období se prodalo více než 700 000 kopií. Alba se v USA prodalo více než 3 milióny kopií a RIAA bylo certifikováno třikrát na platinové. Pět písní z alba mělo premiéru na Billboard Hot 100, píseň "See You Again" se umístěná na 10. místě, se stala první písní Miley, která se dostala do první desítky v Hot 100.
Měla také krátký výstup v High School Musical 2, kde ztvárnila "dívku u bazénu" a hostovala jako dabérka postavy Yatta v Disney Channel produkovaném The Emperor's New School. Poté představovala sama sebe i seriálový charakter Hannu Montanu v severoamerické Best of Both Wolrds Tour s 69 daty, s více jak 14, které nebyly v plánu. Jonas Brothers dělali předskokany po většinu turné. Vstupenky na každý den byly vyprodané v rekordně krátké době, což zapříčinilo zklamání mnoha fanoušků. Turné bylo natočeno a uvedeno do kin Disney v 3-D podobě. Film vynesl 8 651 758 dolarů v den premiéry a pokračoval následujícím víkendem kdy celkově vydělal 31 117 834 dolarů, což je nejvyšší částka, kterou kdy vydělal film za premiérový víkend, který měl uveden v 1000 kinech. Dne 26. července 2008 byl film uveden na Disney Channel. Poté Walt Disney Records/Hollywood Records vydal koncertní album, které bylo zaznamenané během turné. Obsahuje sedm písní od Hanny Montany a stejný počet písní z její vlastní tvorby. Album se umístilo na 3. místě v Spojených státech.


Červen 2008-současnost: Breakout a filmová kariéra

V červenci 2008 vydala své druhé studiové album Breakout. Řekla, že Breakout byl inspirován "tím co se v jejím životě událo za poslední rok." Miley spolupracovala na všech písních v albu, s vyjímkou dvou skladeb. "Skládání písní je to co chci dělat do konce života, Jen doufám, že toto, více než cokoli jiného, ukáže, že jsem skladatelka." Album debutovalo na 1. místě na US Billboard 200 chart v prvním týdnu s prodejem ve výšce přibližně 371 000 kopií. Od 31. července to byl druhý nejvyšší týdenní prodej roku umělkyně, CD od Mariah Carey,E = MC ², se předtím prodalo 463 000 kopií v prvním týdnu. "7 Things" je první singl z Breakout, který byl vydán. Singl debutoval na místě 84 na Billboard Hot 100. Později, dva týdny po vydání, se vyšplhal z místa 70 na místo číslo 9. S jejím otcem vystoupila v dubnu na 2008 CMT Music Awards. V roce 2008 také vystoupila na Teen Choice Awards. Miley nahrála verzi "Santa Claus Is Coming To The Town" pro kompilační album All Wrapped Up z roku 2008.
V roce 2008 propůjčila svůj hlas Penny, postavě z animovaného celovečerního filmu Bolt, který vypráví o cestě psa, zpět za svou majitelkou. V premiérovém víkendu, se film umístil na 3. pozici s 26 223 128 dolary, hned za filmy Twilight a Quantum of Solace. Za druhý víkend postoupil na pozici číslo 2, předstihnutý filmem Four Christmases s 1,4% nárůstem. Od 20. února 2009, film vydělal
dolarů v Kanadě a USA a po celém světě vydělal dolarů. Podílela se na tvorbě a nahrávce jedné ze dvou originálních skladeb z filmového soundtracku, píseň také obsahuje další Bolt hvězdu, Johna Travoltu. Její jméno je "I Thought I Lost You" a později byla nominována na cenu Zlatého Glóbu za nejlepší originální píseň. Poté si opět zahrála hlavní roli ve filmu Hannah Montana: The Movie, inspirovaném seriálem, který měl premiéru 10. dubna 2009. Film souvisí s hlavní postavou, Miley Stewart, která se ve snaze najít své kořeny, rozhoduje, mezi dvěma světy, svým a Hannou Montanou. Film byl přijat dobře a po celém světě vydělal více než
152 900 286 dolarů. Její singl "The Climb" z filmového soundtracku se stal číslem 4 na Billboard Hot 100 a stal se tak zatím jejím nejvyšším dosaženým umístěním, které přestihlo i "See You Again" a "7 Things" s umístěním na 10. a 9. místě, respektive; později byl předstihnut další písní "Party In The USA" s pozicí číslo 2. Filmový soundtrack se stal třetím albem na Billboard 200 a RIAA bylo jednou certifikováno na platinové.
V červnu 2009 vyměnila agenturu United Talent Agency, která ji představovala jako televizní a filmovou herečku za Creative Artists Agency, která ji již představovala jako hudebnici. Rovněž v červnu začala natáčet svůj nadcházející film The Last Song, založený na románu od Nicholase Sparkse, ve kterém hraje vzpurnou dospívající dívku, která tráví léto s odcizeným otcem v jeho domě na pláži. Premiéra je naplánována na rok 2010 a natáčení skončilo po 2009 Teen Choice Awards. Film je snahou představit Miley starším divákům. Nahrála píseň s Jonas Brothers "Before The Storm" pro jejich čtvrté studiové album Lines, Vines and Trying Times. Také vydala další soundtrack Hannah Montana (pro třetí sezónu), s názvem Hannah Montana 3 dne 7. července 2009, který ji přinesl její první top ten jako Hannah a celkově čtvrté místo s písní "He Could Be The One."
Píseň "Party In The USA" byla oficiálně zveřejněn na rádiích 29. července 2009. Píseň je z exklusivního Wal-Mart EP s názvem The Times of Our Lives, který bude vydán 31. srpna 2009. Vydání slouží jako podpora pro linii oblečení, kterou vytvořila Miley. Píseň se umístila na místě 1 v Hot Digital Songs s 226 000 placenými stáhnutími, takže je nejmladším umělcem v čele tabulky a poté debutovala na Billboard 100 s místem 2 a předstihl i "The Climb", umístěný na místě 4. V tomto pořadí remizovala s Black Eyed Peas za nejvyšší debut v roce 2009. Je to také nejvyšší debut sólové umělkyně, hned za debutem písně "Inside Your Heaven" od Carrie Underwood z roku 2005, která se umístila na 1. místě. A tímto se také stala nejrychleji postupujícím singlem v historii Hollywood Records.
Psaní
Napsala a vydala svou autobiografii o svém životě až do věku 16 let. Psala hodně o své rodině, o budoucích ambicích, školní šikaně a o své kariéře. Podle knihy jí v šesté třídě, když byla na cestě do školy, zamkli v koupelně. Řekla, že zisk role v Hanně Montaně jí pomohl osvobodit se od zlých dětí ve škole. Také sdělila, že do budoucna chce v psaní pokračovat.Podnikání


Stala se mluvčí Daisy Rock Guitars v roce 2004, kdy byla prezentována se svou první kytarou Daisy Rock - Stardust Series Acoustic Electric Pink Sparkle. Vydala Disney Hannah Montana oděvní kolekce v pozdním létě roku 2007. Pomáhala navrhnout některé kousky z kolekce. V prosinci 2007 se umístila jako sedmnáctá v seznamu Forbes Top 20 Superstar do 25 let s ročním příjmem 3,5 miliony dolarů. Její vosková figurína byla odhalena v Madame Tussauds v New Yorku.
V srpnu 2009, se spojila s Maxem Azrisem, kvůli tvorbě kolekce pro děti a dívky, k dispozici jsou pouze ve Wal-martu. miley vydala EP The Time Of Our Lives, ve spojení s kolekcí a Walmart specializované stránky pro konstruktéry. Kolekce se skládá z vesty, tílka s kravatou a šatů. Kritici tvrdili, že oblečení je "zcela neškodné, ale naprosto neúctyhodné", a připouští, že "že se bude prodávat, i když na tom nestojí jméno Hanny Montany" a předpovídají, že bude vysoká prodejnost.

Filantropie

Svůj hudební talent propůjčila k několika charitativním beneficím. Spolupracovala se čtrnácti dalšími zpěvačkami na nahrávce charitativního singlu s názvem "Just Stand Up!", který zpěvačky živě zazpívali během hodinového přenosu z anti-rakovinné kampaně Stand Up To Cancer dne 5. září 2008. 14. září 2008, Miley, spolu s dalšími umělci vystoupila na Gibsonském amfiteátru v Universal City, v Kalifornii na City of Hope benefičním koncertu na získání peněz pro výzkum rakoviny a vzdělávácí programy.
Své 16. narozeniny oslavila charitativní sbírkou v Disneylandu, který byl uzavřen a akce se zúčastnilo 5000 fanoušků, jedna vstupenka stála 250 dolarů. Výtěžek šel na charitu Youth Service America, organizace dobrovolné činnosti mládeže. Deset vynikajících dobrovolníků z Youth Service America bylo pozváno a později večer, organizaci darovala 1 milion dolarů. V roce 2007 darovala velký přísěvek City of Hope, jeden dolar za každou prodanou vstupenku na koncert "Hannah Montana". Řekla "Super věc na tom, být součástí City of Hope, je, že vlastní centra pro výzkum rakoviny. Nejen, že tam pomáhají dětem, ale i zjišťují, jak se mohou léčit a co se přesně děje, což je úžasné."
Podílí se také na Disney Friends For Chance, organizaci, která podporuje ohleduplné chování k životnímu prostředí a jejím zájmem je zvýšení veřejného zájmu o něj prostřednictvím Disney Channel. Kromě toho, se Miley spojila se svými kolegy Jonas Brothers, Demi Lovato a Selenou Gomez k nahrání "Send It On", charitativního singlu, který slouží jako ústřední melodie pro Disney Friends For Chance. "Send It On" debutoval na Hot 100 na 20. místě. Disney dá 100% všech výnosů získaných "Send It On" ekologickým organizacím, prostřednictvím Disney Worldwide Conservation Fund (DWCF).

Osobní život
V lednu roku 2008 oznámila záměr úředně změnit své jméno na "Miley Ray Cyrus," její prostřední jméno odkazuje na jejího otce. Změna jména se stala oficiální 1. května 2008. V rozhovoru pro USA Today, byla citována, říkajíc, že její víra je "hlavní věc", a důvod, proč pracuje v Hollywoodu. Při rozhovoru pro Parade, dodala, že se svou rodinou pravidelně chodí do kostela. V rozhovoru pro Christianity Today, Billy Ray Cyrus řekl: "Jako křesťané, věříme v příchod do nebe," a "Také jsme měli velký kostel, a než dáte svůj kostel, vašeho pastora, komunitu a sebe dohromady, musíte přenést velkou oběť. Přiznejme si to, Hollywood je úplně jiný, než Franklin v Tennessee.
V únoru 2008 společně se svou kamarádkou Mandy Jirouxovou (která je tanečnicí Miley) začaly nahrávat videa na YouTube s názvem Miley and Mandy Show. Show, byla popsána jako "YouTube hit" bylo řečeno, že se natáčí kvůli legraci, kterou Miley a Mandy si dělají. Show je natáčena především v její ložnici. V září 2008 ve vydání Seventeen uvedla, že po dva roky prožila vztah s Nickem Jonasem a že oba byli zamilovaní. Rozešli se na konci roku 2007. V červnu 2009 ukončila devět měsíců dlouhý vztah se soutěžícím z Nashville Star a modelem Justinem Gastonem.

Miley Cyrus při vystoupení na Kids' Inaugural:


crazy obrazky hannah montana

13. listopadu 2009 v 18:29 | kikinka |  Galerie
Miley CyrusMiley CyrusMiley Cyrus

crazy obrazky miley cyrus

13. listopadu 2009 v 18:28 | kikinka |  Galerie

Smich :-)

13. listopadu 2009 v 18:25 | kikinka |  Galerie
Photobucket

videjicko

13. listopadu 2009 v 18:22 | kikinka |  Videa

miley cyrus

13. listopadu 2009 v 17:58 | kikinka |  Videa

ukazka s filmu hannah montana

13. listopadu 2009 v 17:54 | kikinka |  Videa


Hannah Montana

13. listopadu 2009 v 17:47 | kikinka |  Hannah Montana

Hannah Montana

Seriál je o čtrnáctileté dívce Miley Stewart, která se nedávno přistěhovala z Tennesee na Malibu a žije dvojí život. Jeden jako normální středoškolačka s kamarády, spolužáky a druhý jako popová hvězda s přezdívkou Hannah Montana. Postupně se to od ní dozvídají její blízcí přátelé. Kromě jejího táty/manažera Robby Ray Stewarta a bratra Jacksona, se její tajemství dozví i její dva nejlepší přátelé. Jako první se to dozví její dobrá kamarádka Lilly Truscott, když ji Miley pozve na svůj vlastní koncert (Hannah concert) a později i Oliver Oken, který se do Miley zamiluje.
Miley se skutečnost, že není klasická středoškolačky jako všichni její kamarádi, snaží utajit. Díky tomu v seriálu vzniká mnoho vtipných situacích, které jsou hlavním zdrojem zábavy diváka.
Hannah Montana vysílá Disney TV chanel od roku 2006, v Česku pouze Jetix od roku 2008 a na Slovensku STV 1 a Jetix od roku 2007.
Ve filmu ji hraje otce její reálný otec zpěvák Billy Ray Cyrrus a jejího, už pouze seriálového, bratra Jacksona hraje Jason Earles. Miley Cyrus je ve skutečnosti šestnáctiletá a i přes svůj věk je velmi slavná po celém světě.