Miley Cyrus dosáhla na bronz

10. listopadu 2009 v 17:49 | kikinka


Miley Cyrus dosáhla na bronz

Jonas Brothers na prvním a Xindl X na druhém místě t-music chart drží jako přikovaní. Změna je na třetím, tam se prodrala Miley Cyrus.
Miley Cyrusová
Miley Cyrusová

Kromě Miley Cyrus, která je nejúspěšnější novinkou minulého týdne, protože se dostala až na stupně vítězů, si polepšili i Green Day o jedno místo a jsou čtvrtí.
Druhou nejúspěšnější novinkou jsou The All American Rejects na sedmém místě a hned za nimi skončili Black Eyed Peas. Těsně se do top 20 probojovali i Snow Patrol.
V novinkách jsou tentokrát dva české a dva zahraniční klipy.
Marek Ztracený útočí s klipem Pohádky. Marek sám žije teď trochu jako v pohádce. Sbírá jednu cenu za druhou a splnil se mu i sen vystupovat před světovou hvězdou. Svůj klip i chystané CD vám přijde představit 29. května do pořadu inbox. Zatím pro něj můžete hlasovat v t-music chart.
Dalším českým zástupcem jsou Airfare. Vydali desku Do You Like My Shit, která má zajímavého kmotra. čtěte také Desku Airfare pokřtil Elvis. Do t-music chart nasazujeme jejich klip School.
Lady Gaga vyměnila poker za jinou hru. Je to hra lásky a tahle nepřehlédnutelná blondýnka, která šokuje svými módními výstřelky, přichází s klipem Lovegame do t-music chart. Pokud pro ni chcete hlasovat, směle do toho, nic to nestojí. Pravidla hlasování najdete ZDE.
Poslední novinkou jsou Sunrise Avenue a jejich klip The Whole Story. Reportáž z jejich koncertu v Berlíně uvidíte v pořadu inbox.
Která z novinek se dostane do top 20 zjistíte v příštím vydání t-music chart.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama