Miley Cyrus je na turné, její alter ego zatím obsadilo česká kina

10. listopadu 2009 v 17:41 | kikinka |  !!!Novinky!!!

Miley Cyrus je na turné, její alter ego zatím obsadilo česká kina

Hannah Montana, což je druhá tvář zpěvačky Miley Cyrus, právě láká české teenagery do kin. Miley zatím koncertuje a pustila se i do návrhářství.
Hannah Montana
Hannah Montana
Miley Cyrus, vlastním jménem Destiny Hope Cyrus, se objevuje před kamerou už od dětství. Nejvíc ji ovšem proslavila titulní role v seriálu Hannah Montana.
Je to seriál o čtrnáctileté dívce, která se v soukromí jmenuje Miley Stewart a Hannah Montana je její umělecký pseudonym. Po večerech se totiž stává blond zpěvačkou, která vyprodává stadiony a kromě její rodiny a nejlepší kamarádky o téhle její kariéře nikdo neví.
Miley se snaží svou druhou stránku utajit, což je stále těžší a plyne z toho řada komických situací. Seriál se vysílal v roce 2006 a teď přišel do českých kin i celovečerní film. Spolu s ním vyšel i soundtrack.
Jako zpěvačka teď Miley Cyrus objíždí Spojené státy a v prosinci by se měla podívat i do Evropy, konkrétně do Velké Británie.
Miley začala fušovat i do návrhářství. V srpnu by ráda představila svou kolekci oblečení. Spojila se s módním návrhářem Maxem Azriou a chtějí vytvořit oblečení finančně dostupné pro mladé. Jestli se chcete oblékat ve stylu Miley, budete muset objednávat po internetu, protože oblečení se bude prodávat jen v obchodech WalMart.
Miley Cyrus AKA Hannah Montana bude mít svůj den na Óčku. Pustíme všechny její klipy, které v databázi máme, a ve 21:00 z nich sestavíme speciál.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama