Miley Cyrus - Rozvrátila vztah?!

22. listopadu 2009 v 20:45

Miley Cyrus - Rozvrátila vztah?!Lovestory s Nickem Jonasem už Miley ukončila a vypadá to, že se hned zamilovala znovu...
Fotky z natáčení filmu The Last Song, kde se Miley Cyrus (16) líbá se svým kolegou Liamem Hemsworthem (19), oběhly celý svět a donedávna o nich seriálová Hannah Montana tvrdila, že nešlo o nic jiného, než o práci. Teď ale připouští, že se jí australský herec líbí a dokonce s ním už randila!

Liam má (nebo spíš měl) ale přítelkyni a zdá se, že ona je z Miley úplně na dně! Laura (19) na svůj Facebook totiž nedávno napsala: "Liam a já jsme od byli od školy nerozlučná dvojka. Jenže tohle je Miley Cyrus. Jak můžu soutěžit?"

Laura obvinila seriálovou Hannu Montanu, že zničila jejich vztah a navíc prohlásila, že kdyby nebylo Miley, určitě by byli s Liamem dál spolu. "Byl to můj kluk a můj nejlepší přítel. Nebyl žádný jiný důvod, proč bychom se měli rozejít," svěřila se se slzami v očích Laura.

Že vztah Liama a Miley není jen pracovní, vyplynulo na povrch, když byli několikrát společně vyfotografováni v podobném obětí, jako bylo to filmové.

miley-cyrus-57650.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama