Miley Cyrus smazala Twitter

22. listopadu 2009 v 20:38 | kikinka |  Miley Cyrus

Miley Cyrus smazala Twitter

Proč hvězda seriálu Hannah Montana odstranila svoji slavnou stránku z Twitteru...
K nelibosti všech fanoušků smazala nedávno Miley Cyrus svůj uživatelský účet na Twitteru. Co ji k tomu vedlo? "Moji nejdražší fanoušci, jste to nejbližší mému srdci a velmi mne zraňuje, když slyším, že někteří z vás se cítí odstrčeni tím, že jsem smazala svůj twitter," napsala k tomu na svém oficiálním webu.

Twitter je skvělá věc, pokud ho ale nikdo nezneužívá. A právě ten pocit z toho seriálová Hannah Montana měla: "Miluji svou práci a všechno, co k ní patří, ale musím také mít nějaký osobní život a to někteří návštěvníci twitteru nechápali!"

Miley se přiznala, že jí soukromí hodně chybí. "Nechci fňukat, ale můj život je teď hodně veřejný a ať dělám cokoliv, ví o tom spousta lidí," svěřila se star s tím, že její stránka na twitteru k tomu jen přispívala, tak se ji rozhodla prozatím smazat.

"Když se zamiluju, chci si to nechat jen a jen pro sebe, nebo to říct kámošce a ne to psát na internet," vysvětlila Miley. "Navíc mám hrozně málo volného času a chci ho prostě trávit s rodinou, kamarády a ne tím, že budu sedět u kompu."

Teď ale internetovým světem kolují drby, že pravým důvodem proč Miley zrušila twitter je její nová láska Liam. "Občas se stalo, že si někdo udělal účet jeho jménem a snažil se mě kontaktovat. Věděla jsem, že to není on, takže to nebyl ten pravý důvod, proč jsem twitter zrušila," prozradila Miley a na závěr dodala: "Liam mi ale pomohl v tom, abych si uvědomila, jak moc času trávím na internetu a že to k ničemu nevede!"
miley-cyrus-59897.jpg


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama