Únor 2010

Miley Cyrus - When I Look At You

23. února 2010 v 17:34 | Kikinka |  !!!Novinky!!!
Po traileru, je tu další ochutnávka z filmu The Last Song!
Světlo světa spatřil nedávno klip k hlavnímu filmovému songu When I Look At You. Nenazpíval ho nikdo jiný, než Miley Cyrus. A protože v něm hraje i její herecký kolega a především přítel Liam Hemsworth, je videoklip doslova nabitý láskou. Mrkni na něj!


Justin Bieber: "Miley Cyrus není můj typ!"

23. února 2010 v 17:30 | Kikinka |  !!!Novinky!!!
Úžasnou nabídku dostal nedávno Justin Bieber...
Přišla od nahrávací společnosti, u které vydává svá alba Miley Cyrus a šlo o to, že Justin a seirálová Hannah Montana by měli vyrazit na společné turné.

Nejenže producenti měli v plánu složit pro ně několik duetů, ale navíc jim už vymysleli i cool přezdívku - Jiley, pod kterou by stars vystupovali.

Nabídka vypadala tak vážně, že se o ní už začalo mluvit i na veřejnosti a když byl Justin hostem jedné rozhlasové show, moderátor se ho dokonce zeptal, zda si myslí, že by mezi ním a Miley mohlo dojít na randění?

"Néééééé, Miley není můj typ a navíc je starší," neváhal s odpovědí Justin. V tu chvíli ho zřejmě ani nenapadlo, že na žádnou spolupráci s Disney star vůbec nedojde.

Nakonec se totiž ukázalo, že producenti nahrávací společnosti se předem nezeptali Miley, a ta je v těchto dnech natolik vytížená, že o žádné další práci nechce ani slyšet. Takže ke společné tour s Justinem bohužel nedojde. :o(


hezké videjko :D

5. února 2010 v 18:01 | Kikinka |  !!!Novinky!!!


Miley Cyrus pomáhá Haiti

5. února 2010 v 17:50 | Kikinka |  !!!Novinky!!!
Konat dobro je nejspíš jejím životním krédem a dokazuje to i tentokrát...
Na pomoc zemětřesením postiženému Haiti ale nepřichází sama. Na akci "We Are The World 25 Years For Haiti" se totiž bude podílet spolu s dalšími 70 stars. Všichni dohromady nazpívali světoznámý song, který pomáhal už před 25 lety hladem postižené Africe a teď by měl, díky penězům z prodaných alb s nahrávkou, pomoci zas.
A o jakém songu se vlastně bavíme? Není to nic menšího, než světoznámá písnička "We Are The World", kterou před mnoha lety nazpívaly takové stars jako třeba Michael Jackson, Lionel Richie nebo Diana Ross.
Tentokrát se můžou diváci těšit na sestavu v úplně jiném složení. Tuhle pecku zazpívají společně Miley Cyrus, Jonasové, Selena Gomez, Justin Bieber, Pink, Celine Dion, Barbra Streisand, Jordin Sparks, Jason Mraz, Julianne Hough, Gladys Knight a spousta dalších.
A kdy ji uslyšíš poprvé? Tenhle song bude zahajovat letošní zimní olympijské hry ve Vancouveru, takže jestli o to nechceš přijít, buď 12. února určitě u televize.

Miley Cyrus live!-trošku starší ,ale bezva :D

5. února 2010 v 6:07 | Kikinka |  !!!Novinky!!!
Premiéra filmu Hannah Montana, kde z úst Miley Cyrus zazněla spousta úžasných pecek, je úspěšně za námi. Jenže. Byl to přeci jen film a tam si můžou se zpěvem "pohrát" ještě další desítky lidí, kteří na filmu pracují. Umí Miley zpívat takhle suprově i na živo? Není její zpěv jen úžasná práce zvukařů? Jasně, že není! Mrkni na pár videí, kde to tahle holka rozbalila na živo a bude ti jasný, že zpěv ovládá naprosto dokonale.Účes jako Miley Cyrus!

5. února 2010 v 5:59 | Kikinka |  !!!Novinky!!!Není na tom zas tak nic složitého, ale má to jednu podmínku. Bez kulmy to prostě nejde. Takže zkuste poprosit mamku jestli by vám jí nepůjčila.V případě, že už kulmu máte, je postup následující. Vlasy nejprve pořádně rozčešte a pak jednotlivé prameny postupně natáčejte na kulmu a zasponkujte je. Až budete mít "natočeno" a zasponkováno, počkejte 10 - 15 minut a pak jednotlivé lokny rozpusťte. Urovnejte je tak, aby vypadaly co nejlépe a zafixujte je lakem na vlasy. To je celé a účes alá Miley je hotov. Jen jedna rada na závěr. Jestli nechcete mít do budoucna zničené vlasy, zkoušejte tenhle účes jen občas, protože pravidelné kulmování jim příliš neprospívá.

Miley a Liam spolu v Paříži! - jet stary ale hezky ne :D

4. února 2010 v 6:27 | Kikinka |  !!!Novinky!!!
Občas se stane, že filmová láska pokračuje i mimo kamery a i když se to pak hlavní aktéři snaží utajit, většinou se jim to nepovede.

Stejně, jako se svůj vztah snažili marně skrývat Kristen Stewart a Rober Pattinson, nepovedlo se to ani Miley Cyrus, které teď dělá společnost herec Liam Hemsworth.
Už při natáčení jejich romantického filmu The Last Song, který uvidíme příští rok, to mezi nimi dost jiskřilo, ale teď je jasné, že to spolu hlavní hrdinové "táhnou" i po natáčení.
Francouzští paparazzi je totiž přistihli spolu, jak se procházejí po romantické předvánoční Paříži a polibky a dotyky rozhodně nešetří. Nakonec dvojice přestala před objektivy dotěrných fotografů utíkat a rozhodla se, že tajit svůj vztah nemá cenu. Miley to s australským krasavcem docela sluší, tak uvidíme, jestli půjde jen o letmý románek, který za pár měsíců vyšumí nebo o dlouhodobější záležitost :o)


Přítel Miley Cyrus je rváč!

4. února 2010 v 6:24 | Kikinka |  !!!Novinky!!!
Nový kluk "Hanny Montany" sice vypadá jako svatoušek, ale ve skutečnosti to umí pěkně rozbalit!
Liam Hemsworth, se kterým se Miley dala dohromady při natáčení filmu The Last Song si vyrazil zapařit se svým bratrem Chrisem Hemsworthem (hvězda filmu Star Trek) do známého Hollywoodského klubu, ale trochu se jim to vymklo z rukou. Do cesty se jim totiž připletl týpek, který se začal navážet do Liama a jeho vztahu s Miley a ten pochopitelně začal vidět rudě. A protože sourozenci obvykle drží spolu, přišel mu na pomoc i Chris.
Oba kluci vytáhli fešáka ven z baru a začali do něj bušit hlava nehlava. Těžko říct, jak by to dopadlo, kdyby se neobjevila ochranka a všechny účastníky rvačky od sebe neodtrhla. Možná by to neskončilo jen pár monokly, ale něčí horším a Liam by si šel na chvíli odpočinout do "chládku".

Nakonec se ale ukázalo, že jak vždycky je něco špatné pro něco dobré. Fotky ze rvačky se totiž začaly rychle šířit Hollywoodem a několik dní poté se Liamovi ozval producent chystaného akčního filmu, ve kterém mu nabídl roli :o)

Miley Cyrus zažila módní propadák!

4. února 2010 v 6:22 | Kikinka |  !!!Novinky!!!


Většina celebrit má svůj šatník docela zmáknutej, ale to, v čem se teď vynořila na ulici Miley Cyrus, se fakt moc nepovedlo.
Hvězda filmu Hannah Montana nejspíš neměla svůj den a tak na sebe hodila ten nejhorší model, co doma měla. Rozedrané džíny by ještě šly a svetřík taky, ovšem jen do té doby, než Miley ukázala kolemjdoucím záda. Zpěvačka totiž vypadala, jako by právě dobojovala s tygrem usurijským, který se jí pověsil vzadu na krk a snažil se ji rozsápat. Vše se naštěstí obešlo bez šrámů na kůži, zato z jejího modelu nezbylo lautr nic, tedy kromě několika přeživších kousků úpletu.

Miley chtěla udělat svým modelem dojem, ale výsledek byl katastrofální. Nejenže si každý, kdo ji ten den spatřil, ťukal na čelo, ale objevilo se i pár poznámek o tom, že takhle by skvěle zapadla do nejbližšího hodinového hotýlku.
Fotografové naháněli Miley v tomto ohozu tak dlouho, že to nakonec neustála, a i když jindy jí pozornost novinářů nevadí, tentokrát sedla do auta a naštvaně odjela. Hned po probuzení ji čekalo další nemilé překvapení, když tyhle "vyvedené" fotky spolu s opravdu drsnu kritikou uviděla ve všech novinách. Jojo, jak se říká: i mistr tesař, se někdy utne, Miley. :o)
Mě se to libí a tobě napis do komentíku :D

Miley Cyrus is a Car Tune

3. února 2010 v 19:58 | Kikinka |  !!!Novinky!!!
Miley Cyrus is a Car Tune

Zapomenuté štěňátko Miley Cyrus

3. února 2010 v 18:51 | kikinka |  !!!Novinky!!!

Filmová Hannah Montana má nového mazlíka, ale málem ho nechala v obchodě!
Sedmnáctiletá Miley Cyrus se rozhodla, že si vyrazí na víkendové nákupy, ale svého domácího mazlíka, jako správná panička, nechtěla nechat doma. Štěňátko, které dostala Miley od svého přítele Liama Hemswortha, proto vzala s sebou i na nákup několika nových trendy kousků.
Zamířila s to s ním do vyhlášeného losangeleského shopu Maxfield a zatímco si prohlížela slušivé hadříky, chlupáčovi se věnovali zaměstnanci obchodu. A to dokonce tak, že po chvíli o něm Miley vůbec nevěděla a při odchodu na něj tak trochu zapomněla.
Že jí něco chybí, zjistila až po nasednutí do své Toyoty a pro malého kámoše se proto bleskurychle vrátila. I když na sobě zpěvačka nedávala nic znát, v tu chvíli jí asi přítomnost fotoaparátů a kamer moc příjemná nebyla. Ale na druhou stranu, kdo z nás někde něco občas nezapomene :o)

Miley Cyrus & Lady GaGa: Nej kámošky?

3. února 2010 v 17:58 | Kikinka |  !!!Novinky!!!
Z nejslavnějších holek světa jsou nejlepší kámošky! Pro Miley by ale tohle přátelství mohlo mít nebezpečné následky!
Jedna je veselá a usměvavá Disneygirl, druhá je nejvoprsklejší a nejšílenější hvězda šoubyznysu! Miley Cyrus (17) a Lady Gaga (23) - holky, které nemají na první pohled nic společného, pojí jedno z nejsilnějších pout - přátelství!

Když se nedávno potkaly na akci Royal Variety Performance v anglickém městě Blackpool, byla Miley z GaGy naprosto "paf"! "GaGa je prostě dokonalá! Člověk nikdy neví, s čím novým se objeví! Je tak inspirující," rozplývala se Miley a aby svoji oddanost dala všem jasně najevo, změnila při svém vystoupení text svého hitu "Party In The U.S.A."! Místo originálního textu "A Jay-Z song was on" zpívala "GaGa song was on"!

Vypadá to, že Miley je GaGou doslova posedlá a za každou cenu chce být jako ona! Při svých vystoupeních už proto začala svoji novou kámošku kopírovat. Jednou se demonstrativně chytne mezi nohama, pak naznačuje sex s jedním ze svých tanečníků a své číslo zakončuje tancem u tyče v pořádně sexy kožených minišortkách!

Miley se snaží provokovat za každou cenu! Zatímco ona je se svou novou image spokojená, její fanoušci a nejlepší kámoši o ni mají strach: "Jejich přátelství by se mohlo podepsat na Mileyině kariéře! Spousta holek ji totiž zbožňuje kvůli její veselosti a neposkvrněné minulosti! Na skandály a ulítlé provokující sexy outfity u ní nejsou lidi zvyklí!" Snad se Miley rozhodne správně...

Miley Cyrus bojuje proti sebevraždám!

3. února 2010 v 15:48 | Kikinka |  !!!Novinky!!!
Miley Cyrus má srdce na pravém místě a svojí popularitu nevyužívá jen ve svůj prospěch, ale i pro spoustu užitečných věcí.

Jednou z nich je nadace TWLOHA - To Write Love On Her Arms, která poskytuje on-line podporu lidem, kteří chtějí spáchat sebevraždu.

Seriálová Hannah Montana natočila video, ve kterém žádá americké diváky, aby ve veřejném hlasování podpořili právě TWLOHA. Organizace, která toto hlasování vyhraje totiž získá grant ve výši jednoho milionu dolarů.

"Myslím, že lidé si doopravdy neuvědomují, jak velkým problémem sebevraždy jsou a kolik lidí den co den sužují deprese," nechala se slyšet Miley s tím, že touha se zabít postihuje i spoustu mladých lidí.

Pokud by TWLOHA vyhrála, částka by putovala na zkvalitnění on-line krizové sítě. "Bylo by to skvělé a potřebné, proto prosím každého, ať hlasuje," vzkázala na závěr Miley.


Pusť si video Miley Cyrus pro TWLOHA

Zdroj: Profimedia.cz