Březen 2010

Miley Cyrus: "Country nesnáším!"

31. března 2010 v 20:49 | Kikinka |  !!!Novinky!!!

kik
Překvapivé přiznání nedávno učinila Disney star Miley Cyrus. "Z country hudby mám strach," vyjádřila se seriálová Hannah Montana o stylu, kterým se proslavil její otec Billy Ray.

V roce 1992 byl Billyho single Achy Breaky Heart nejhranější písničkou na celém světě a on sám byl idolem všech holek. Miley si to sice pamatovat nemůže, říká však: "V té době bych to možná poslouchala také, teď jsem z country nervózní!"

Disney star sice zdůrazňuje, že práce svého otce si maximálně váží, na druhou stranu ale říká: "Country je naprosto šílené. Když někdo v kovbojském oblečení, které je pro ty nejdrsnější chlapy zpívá nebo spíš ječí o tom, že ho opustila holka a chce se mu z toho brečet, mám chuť okamžitě utéct," přiznala Miley.

Naštěstí je to ale podle jejích slov tak, že hudba, kterou teď Billy Ray hraje, je trochu jiná. "Už to není to surové country, jeho muzika je teď daleko propracovanější," prozradila Miley na závěr a se smíchem dodala: "V tom strašlivém obleční ale skoro nikdy nevystupoval!"

Pusť si Achy Breaky Heart od Billy Ray Cyruse a napiš, jak se ti country music líbí

Miley Cyrus: "Chůvu nepotřebuju!"

27. března 2010 v 21:14 | Kikinka |  !!!Novinky!!!
:h

Už brzy se v kinech objeví film Poslední píseň a my jsme se Miley Cyrus zeptali, jak jí bavilo natáčení a co se jí honilo hlavou, když se před ní poprvé objevil její miláček Liam Hemsworth!

BRAVO: Jak tě změnilo natáčení filmu Last Song?
Miley:
"Měla jsem kolem sebe tým super lidí, kteří mi se vším pomáhali. Chtěla jsem například zamluvit kámošce letenku, ale nevěděla jsem jak a oni to pro mě zařídili. Na to nejsem zvyklá."

BRAVO: Takže se ti to líbilo?
Miley:
"Ta pomoc byla úžasná, ale cítila jsem se jako malý dítě! Chůvu už nepotřebuju, takže při natáčení dalšího filmu, chci mít víc svobody."

BRAVO: Co se ti honilo hlavou, když jsi poprvé uviděla Liama?
Miley:
"Ufff, ten je velkej! Tohle přesně jsem si tenkrát řekla!" :-)

BRAVO: Líbil se ti tedy hned na první pohled?
Miley:
"Líbil se mi, ale myslím, že jsme oba dva daleko hlubší lidi a nezáleží nám jen na tom, jak kdo vypadá. Takže doopravdy jsem se zamilovala, až když jsem ho víc poznala!"

BRAVO: Brzy se objevíš v seriálu Sex ve městě. Která z hlavních hrdinek je ti nejbližší?
Miley:
"Každýmu je nejsympatičtější Carrie, ale já zbožňuju Kim Cattrall, takže je to Samantha."
BRAVO: Proč právě ona?
Miley:
"Je z nich nejžhavější, nejvtipnější a má jiskru! Chtěla bych být jako ona."
Zdroj: Profimedia.cz

Miley Cyrus: "Jsem lepší člověk!"

26. března 2010 v 18:07 | Kikinka |  !!!Novinky!!!
miley

Každá celebrita v USA by chtěla být alespoň jednou hostem slavné show Good Morning America (Dobré ráno Ameriko)! Disney star Miley Cyrus se to podařilo v pondělí ráno už po několikáté! Přečti si, co na sebe prozradila...

Jak se ti hrálo s Bobbym Colemanem ve filmu The Last Song?
"Je to nejvíc hysterické dítě, jaké jsem dosud ve svém životě potkala. Pro pár babek udělá cokoliv, ale je s ním legrace."

A co tvůj filmový otec Greg Kinnear?
"Je to flegmatik, vůbec nic ho nevyvede z míry! Někdy mě to dost vytáčelo, je totiž hodně podobný mému tátovi! Občas jsem si připadala, jako bych natáčela Hannah Montanu s Billy-Rayem."

Co v tobě zanechala Hannah Montana?
"Je to kus mého života, mého srdce! Pracuji na ní pět let, takže mám i hořké vzpomínky, těch sladkých je ale víc. Opustit jí bude neskutečně těžké!"

Prozraď nám něco o Liamovi...
"Bylo vážně skvělé s ním natáčet, protože díky němu jsem měla každý den chuť chodit do práce a vypadat dobře. :o) Liam ze mě udělal lepšího člověka."

Máš ještě nějaký vzkaz pro svoje fanoušky?
"Snažím se, aby lidé viděli hlavně mojí práci, aby vnímali spíš to, že jsem herečka než celebrita. Doufám, že se mi to daří."

Podívej se na GMA show s Miley Cyrus

Zdroj: Profimedia.cz

Miley se vdává

25. března 2010 v 20:54 | Kikinka |  !!!Novinky!!!
Miley Cyrus a Liam!
Všechno je jinak, Cyrusovy změnili názor!
Bude se Miley vdávat?

Miley Cyrus: "Přestanu zpívat!"

11. března 2010 v 18:30 | Kikinka |  !!!Novinky!!!
Na titulce prestižního časopisu Teen Vogue se v dubnu objeví Disney star Miley Cyrus a její přítel Liam Hemsworth!

Přestože na snímku jsou oba v lehkém oblečení, focení probíhalo v prosinci v Paříži, takže pořádně mrzlo. "Byla tam šílená zima," svěřila se Miley a prozradila spoustu dalších zajímavostí, nejen z focení...

Například to, že když poprvé Liama uviděla na natáčení filmu The Last Song, řekla si: "Páni, ten je velkej, to budu muset celou dobu chodit v podpatcích!" A ani ve snu ji prý nenapadlo, že s ním nakonec bude chodit.

"Doslova mě dostal svým chováním. Je gentleman, otevírá mi dveře, pomáhá s kufrem a podobně," zářila MIley.

A jaký byl Liamův první dojem ze seriálové Hanny Montany? "Když jsem jí poprvé uviděl, měl jsem pocit, že ji znám celý život," přiznal krásný Australan! Že by láska na první pohled? :o)

Miley však také přišla s jednou smutnou novinkou: "To, co teď dělám, mě zaměstnává natolik, že nemám inspiraci, abych mohla dál dělat hudbu! Připadá mi, že už jen kopíruju to, co udělal kdysi někdo jiný. Proto až dodělám album, na kterém nyní pracuji, přestanu na nějaký čas zpívat!" Doufáme, že jen na chvilku...

Zdroj: Profimedia.cz

Miley Cyrus nedá bez hafana ani ránu

8. března 2010 v 7:31 | Kikinka |  !!!Novinky!!!
Kdyby měli všichni psi paničku, jako je Miley, asi by si štěkali blahem.
Když před pár měsíci daroval Liam Hemsworth Miley malé roztomilé štěně německého ovčáka, byla štěstím bez sebe a nedala bez prcka ani ránu. Jenže, tenhle "prcek" začíná narůstat do gigantických rozměrů a spousta jiných celebrit by ho raději nechala doma, než by se sním vláčela po městě. Ale malý velký Mate má naštěstí za paničku Miley Cyrus, která ho odmítá nechávat doma a tak i když už váží nějaké to kilo, popadne ho do náruče a bere ho s sebou všude. Jednou už se jí sice stalo, že na něj zapomněla a nechala Matea v obchodě, ale od té doby ho hlídá na maximum.

Chlupáče si vážně zamilovala a dokonce o něm básní i na svých oficiálních stránkách, kde popisuje svůj den s psím kámošem takto: "Dnešní den je úžasný. Spala jsem až do 10:30, dokud mi Mate neskočil do postele a nevzbudil mě olíznutím. Pak jsme si společně vypili kávu s tátou a Mate u toho samozřejmě nesměl chybět, stejně jako na pozdějším výletu do města, kam jsme s tátou jeli. Následovalo posezení s přáteli a musím říct, že je fakt skvělé mít milovaného Matea stále vedle sebe a pozorovat ho. Ještě, že je tak malý, ale pozoruji, že dost rychle roste. Nevím, jestli se i pak vejde do auta :o)"

No už teď je jasné, že Miley si bude muset pořídit větší auto, aby tam Matea nacpala, ale to u tak milující paničky nebude problém :o).


Zdroj :Profimedia.cz

"I Hope You Find It" - nový song od Miley

8. března 2010 v 7:29 | Kikinka |  !!!Novinky!!!
Saundtrack k filmu "The Last Song" je na světě a ty si ho teď můžeš poslechnout!
Nemůžeš se dočkat nového zamilovaného filmu s Miley Cyrus a Liamem Hemsworthem? Tak se zatím nalaď jednou z písniček, která v něm zazní. Album s názvem "The Last Song" bude na trh uvedeno pár dní před americkou premiérou filmu, která je naplánována na 31. března (u nás až 24. 6.). Kromě songu od Miley tě na albu čekají i písničky od dalších popových hvězd, jako například od Maroon 5 nebo OneRepublic.

Poslechni si ukázku písničky "I Hope You Find It"


...a mrkni na trailer k filmu "The Last Song"

Svádí Bret Michaels Miley Cyrus?

8. března 2010 v 7:21 | Kikinka |  !!!Novinky!!!
Pro velmi zvláštní hudební spojení se rozhodla Disney Star Miley Cyrus (17). Spolu s Bretem Michaelsem (46) nedávno nazpívala písničku Nothing To Lose (Není co ztratit). Jenže! Opravdu Miley nemá co ztrati?

Což o to, písnička je hezká a zpěv seriálové Hanny Montany jí dělá ještě krásnější. Tak v čem je problém? V Bretu Michaelsovi!

Bret je sice frontmanem metalové skupiny Poison, mnohem víc se ale proslavil svým chováním. Na denním pořádku jsou u něj nekonečné večírky, násilnictví, drogy, alkohol a vystřídal tolik sexuálních partnerek, že ani on sám není schopen říct, kolik jich bylo.

"Nejradši bych měl sex se všema ženskejma na světě," prohlásil kdysi zpěvák. A na fotce, která vznikla při natáčení songu to vypadá, jako by seriálová Hannah Montana byla jednou z nich...

"Užili jsme si ve studiu skvělé chvíle plné hudby. Nic víc," svěřila se Miley a my jí věříme! Je ale drsný metalista s pochybnou minuostí tím spávným parťákem pro její kariéru?!

Zdroj: Profimedia.cz

Miley Cyrus: Můj nový život

4. března 2010 v 12:49 | Kikinka |  !!!Novinky!!!
Odvážné plány, obyčejné outfity a dramatické role - sladká Disney-girl Miley Cyrus (17) je už minulostí! Jen pro Bravo prozradila, proč se tak změnila a co ji teď nejvíc zajímá!
Místo: Studio City/Los Angeles/Kalifornie!
Čas: Úterý 22:00 hodin večer! Hollywoodské hvězdy se sem slétají jako vosy na med a jejich heslo zní: Vybočovat za každou cenu! Řídí se jím všichni, až na jedinou holku - Miley Cyrus!

Sedmnáctiletá supergirl se prochází po ulici a jen těžko by ji někdo poznal! Otrhané džíny, volný svetr a skoro žádný make-up - většina stars by si takhle nešla ani pro noviny, ale Miley je to fuk!

← Dřív nosila Miley jen trendy věci, teď se obléká zcela nenápadně!

Jak to? V exkluzivním rozhovoru pro BRAVO říká na rovinu: "O prkotiny, jako je můj vzhled nebo to, jestli mám rozcuchané vlasy nebo namalované nehty, se už nestarám! Myslím, že mnohem důležitější je to, jaký je člověk uvnitř a jak se sám se sebou cítí!"

Páááni! To jsou překvapivě hluboká slova od holky, která by ještě nedávno nevytáhla paty z domu, kdyby její outfit nebyl sladěný do posledního puntíku! Vypadá to, že máme před sebou úplně novou Miley!

"Oči mi otevřel můj kluk Liam," přiznává upřímně! "Při natáčení našeho společného filmu ,The Last Song' jsem si uvědomila, že není důležité to, jak člověk vypadá, ale to, jaké je jeho nitro. Není to ale jenom Liam, kdo stojí za mým novým já. Stejný podíl na tom má i moje filmová postava Ronnie!"

Žádný tlak, žádný stres, žádná světla ramp! Přesně takhle vypadá nový život Miley! A snila o něm už dlouho! "Když jsem letěla na natáčení na Tybee Island, byla jsem štěstím bez sebe, že jedu konečně pryč z Hollywoodu! Dokonce uvažuju i o možnosti, že se z odtud nadobro odstěhuju."

Ale to Miley zatím bohužel nemůže! V L. A. má totiž pracovní závazky - natáčení poslední řady "Hannah Montany"! Ale až tohle skončí, má jasno! I nové vážné role, které bude hrát ve filmech "Wings" a "LOL", dokazují, že se Disney-girl změnila v "young lady"!


Kariéra -Miley cyrus

1. března 2010 v 18:37 | ´Kikinka |  Miley Cyrus
2001-2005: Počáteční kariéra
Její počáteční kariéra byla ve znamení malých rolí. V devíti letech, se rozhodla pro kariéru v herectví. Během čtyřletého života rodiny v Torontu, brala lekce herectví v Armstrong Acting Studiu. Její první herecká role byla malá hostující hvězda v TV sériích svého otce, Doc, kde hrála dívku jménem Kylie. V roce 2003, hrála "malou Ruthie" ve filmu Tima Burtona, Big Fish a v titulcích byla zapsána jejím rodným jménem.
Začala konkurzem na roli "nejlepší kamarádky" v Disney seriálu o "tajné popové hvězdě", když jí bylo dvanáct. Ale vedení Disney Channel jí považovalo za příliš mladou. Nicméně, Miley byla vytrvalá, ve snaze stát se součástí série, a tak jí Disney opět pozval ke konkurzu. Nakonec se ucházela o protagonistu Chloe Stewart, která byla následně změněná na její jméno. Podle prezidenta Disney Channel Garyho Marshe, byla vybrána pro její energický a živý výkon a protože byla vnímána jako člověk, který "miluje každou minutu života" s každodenní podobností s Hilary Duff a na jevišti působící jako Shania Twain. Strávila několik let ve snaze přijít na to, jak se zbavit svého jižanského přízvuku, ale později to Disney začlenil do příběhu. Přivedla na konkurz svého otce, Billyho Raye Cyruse, na roli otce hlavní hrdinky. Show se zaměřuje na dospívání a současně se také věnuje i tajné identitě popové hvězdy.
2006-červen 2008: Hannah Montana
Miley Cyrus zpívá jako Hannah Montana během Best of Both Worlds Tour.

Hannah Montana, ve Spojených státech poprvé vysílaná 24. března 2006, byla vysoce hodnoceným hitem, se sledovaností o průměru 4 miliónů diváků na epizodu. Účast v sériích, ji umožnila stát se velmi populární mezi dětmi a dospívajím publikem a započít svou úspěšnou kariéru v hudbě. Po třech sériích se seriál v současnosti vysílá na Disney Channel a v roce 2010 začne výroba čtvrté a zároveň poslední série. 4. dubna debutovala jako zpěvačka, když bylo vydáno čtvrté edice DisneyMania. Zpívala předělávku "Zip-a-Dee-Doo-Dah" od Jamese Basketta, který byl použit v animovaném filmu z roku 1946, Song of the South. Později Walt Disney vydal první Hannah Montana soundtrack, 24. října 2006. Soundtrack obsahoval osm písní, které nazpívala jako Hannah Montana a jeden, který nazpívala jako Miley Cyrus, společně s Billy Rayem Cyrusem. Album debutovalo na 1. místě na US Billboard 200 prodejem 281 000 kopií v prvním týdnu, předčil například takové umělce jako je rocková skupina My Chemical Romance, a zůstal tam po několik týdnů. Bylo to osmé nejprodávanější album v USA v roce 2008, prodalo se téměř 2 milióny kopií za tento rok. Album bylo poté znovu-vydáno dvakrát - Holiday Edition obsahující předělávku od Miley Cyrus "Rockin Around Christmas Tree" a Special Edition obsahující píseň "Nobody Perfect", která se poprvé objevila na albu Disney Channel Holiday v roce 2007. Také dělala předskokana na turné The Cheetah Girls, vystupujících v 39 městech. A ještě jednou, nahrála remake klasické Disney písně "Part of Your World" pro pátou edici DisneyMania.
Dne 26. června 2007 vydala dvojalbum, Hannah Montana: Meet Miley Cyrus. První disk sloužil jako druhý soundtrack Hannah Montana, zatímco druhý disk bylo její první debutové album, vydaném pod jejím jménem. Album debutovalo na 1. místě Billboard 200 a prodalo se 326 000 kopií a v prvním týdnu se prodávalo rychleji než předchozí soundtrack. Díky prodejní síle svátků se album v prosinci vrátilo a zůstalo v top 10 v Billboard 200. V tomto období se prodalo více než 700 000 kopií. Alba se v USA prodalo více než 3 milióny kopií a RIAA bylo certifikováno třikrát na platinové. Pět písní z alba mělo premiéru na Billboard Hot 100, píseň "See You Again" se umístěná na 10. místě, se stala její první písní, která se dostala do první desítky v Hot 100.
Měla také krátký výstup v High School Musical 2, kde ztvárnila "dívku u bazénu" a hostovala jako dabérka postavy Yatta v Disney Channel produkovaném The Emperor's New School. Poté představovala sama sebe i seriálový charakter Hannu Montanu v severoamerické Best of Both Worlds Tour s 69 daty, s více jak 14, které nebyly v plánu. Jonas Brothers dělali předskokany po většinu turné. Vstupenky na každý den byly vyprodané v rekordně krátké době, což zapříčinilo zklamání mnoha fanoušků. Turné bylo natočeno a uvedeno do kin Disney v 3-D podobě. Film vynesl 8 651 758 dolarů v den premiéry a pokračoval následujícím víkendem kdy celkově vydělal 31 117 834 dolarů, což je nejvyšší částka, kterou kdy vydělal film za premiérový víkend, který měl uveden v 1000 kinech. Dne 26. července 2008 byl film uveden na Disney Channel. Poté Walt Disney Records/Hollywood Records vydal koncertní album, které bylo zaznamenané během turné. Obsahuje sedm písní od Hanny Montany a stejný počet písní z její vlastní tvorby. Album se umístilo na 3. místě v Spojených státech.
V červenci 2008 vydala své druhé studiové album Breakout. Řekla, že Breakout byl inspirován "tím co se v jejím životě událo za poslední rok". Spolupracovala na všech písních v albu, s výjimkou dvou skladeb. "Skládání písní je to, co chci dělat do konce života, [...] Jen doufám, že toto, více než cokoli jiného, ukáže, že jsem skladatelka." Album debutovalo na 1. místě na US Billboard 200 chart v prvním týdnu s prodejem ve výšce přibližně 371 000 kopií. Od 31. července to byl druhý nejvyšší týdenní prodej roku umělkyně, CD od Mariah Carey,E = MC ², se předtím prodalo 463 000 kopií v prvním týdnu. "7 Things" je první singl z Breakout, který byl vydán. Singl debutoval na místě 84 na Billboard Hot 100. Později, dva týdny po vydání, se vyšplhal z místa 70 na 9 místo. Se svým otcem vystoupila v dubnu na 2008 CMT Music Awards. V roce 2008 také vystoupila na Teen Choice Awards. Miley nahrála verzi "Santa Claus Is Coming To The Town" pro kompilační album All Wrapped Up z roku 2008.
V roce 2008 propůjčila svůj hlas Penny, postavě z animovaného celovečerního filmu Bolt, který vypráví o cestě psa zpět za svou majitelkou. S tržbami 26 miliónů dolarů během prvního víkendu dosáhly se film umístil na 3 místě za filmy Twilight a Quantum of Solace. Během druhého víkend postoupil na pozici druhé místo za filmem Four Christmases s 1,4% nárůstem. Od 20. února 2009 film vydělal 113 mil. dolarů v Kanadě a USA, po celém světě vydělal přes 286 mil. dolarů. Podílela se na tvorbě a nahrávce jedné ze dvou originálních skladeb z filmového soundtracku, píseň také obsahuje další Bolt hvězdu, Johna Travoltu. Její jméno je "I Thought I Lost You" a později byla nominována na cenu Zlatého Glóbu za nejlepší originální píseň. Poté si opět zahrála hlavní roli ve filmu Hannah Montana: The Movie, inspirovaném seriálem, který měl premiéru 10. dubna 2009. Film souvisí s hlavní postavou, Miley Stewart, která se ve snaze najít své kořeny, rozhoduje, mezi dvěma světy, svým a Hannou Montanou. Film byl přijat dobře a po celém světě vydělal více než 152 900 286 dolarů. Její singl "The Climb" z filmového soundtracku se stal číslem 4 na Billboard Hot 100 a stal se tak zatím jejím nejvyšším dosaženým umístěním, které přestihlo i "See You Again" a "7 Things" s umístěním na 10. a 9. místě, respektive; později byl předstihnut další písní "Party In The USA" s pozicí číslo 2. Filmový soundtrack se stal třetím albem na Billboard 200 a RIAA bylo jednou certifikováno na platinové.

V červnu 2009 vyměnila agenturu United Talent Agency, která ji představovala jako televizní a filmovou herečku za Creative Artists Agency, která ji již představovala jako hudebnici. Rovněž v červnu začala natáčet svůj nadcházející film The Last Song, založený na románu od Nicholase Sparkse, ve kterém hraje vzpurnou dospívající dívku, která tráví léto s odcizeným otcem v jeho domě na pláži. Premiéra je naplánována na rok 2010 a natáčení skončilo po 2009 Teen Choice Awards. Film je snahou představit Miley starším divákům. Nahrála píseň s Jonas Brothers "Before The Storm" pro jejich čtvrté studiové album Lines, Vines and Trying Times. Také vydala další soundtrack Hannah Montana (pro třetí sezónu), s názvem Hannah Montana 3 dne 7. července 2009, který ji přinesl její první top ten jako Hannah a celkově čtvrté místo s písní "He Could Be The One."
Píseň "Party In The USA" byla oficiálně zveřejněna na rádiích 29. července 2009. Píseň je z exklusivního Wal-Mart EP s názvem The Times of Our Lives, který byl vydán 31. srpna 2009. Vydání sloužilo jako podpora pro linii oblečení, kterou vytvořila Miley. Píseň se umístila na místě 1 v Hot Digital Songs s 226 000 placenými stáhnutími, takže je nejmladším umělcem v čele tabulky a poté debutovala na Billboard 100 s místem 2 a předstihl i "The Climb", umístěný na místě 4. V tomto pořadí remizovala s Black Eyed Peas za nejvyšší debut v roce 2009. Je to také nejvyšší debut sólové umělkyně, hned za debutem písně "Inside Your Heaven" od Carrie Underwood z roku 2005, která se umístila na 1. místě. A tímto se také stala nejrychleji postupujícím singlem v historii Hollywood Records.
V roce 2009 oznámila své nové turné s názvem 2009 North American Tour. Turné začalo 14. září 2009 v Portlandu ve státě Oregon s časovým rozpětím 45 dnů po celé Severní Americe. Nakonec byly oznámeny další termíny pro Spojené království a turné se přejmenovalo na 2009/2010 World Tour a následně na Wonder World Tour. Turné zahrnuje kapelu Metro Station jako zvláštní hosty. Vstupenky bylo možné zakoupit od 13. června 2009 pro USA a od 12. června 2009 pro Spojené království. V červenci 2009 získal Disney filmová práva na román Wings od Aprilynne Pike, od nějž se očekává, že v něm bude mít hlavní roli. Na počátku prosince 2009 Miley zazpívala své hity "See You Again", "Climb" a "Party in the USA" na 95.8 Capital FM Jingle Bell Ball v londýnské O2 aréně. Dne 7. prosince 2009, si Miley zazpívala pro anglickou královnu Alžbětu II. a mnoho dalších členů britské královské rodiny v Royal Variety Performance v Blackpoolu, v severozápadní Anglii, spolu s americkou zpěvačkou Lady GaGa. V prosinci Timbaland vydal své album Shock Value II, pro které spolu s Miley nahrál píseň s názvem "We Belong To The Music". Skladatelé písně The Climb, Jessi Alexander a Jon Mabe, byli nominováni na cenu Grammy za nejlepší píseň napsanou pro film, televizi nebo jiná vizuální média na 52. Grammy Awards. Nicméně, píseň byla vyškrtnuta na žádost Walt Disney Records. Miley se umístila na místě číslo čtyři na Billboard Top, konkrétně v žebříčku Top umělkyně roku 2009, nad Britney Spears a Kelly Clarkson.Miley Cyrus nyní chystá nové album Robot vyjde koncem roku 2010 bude obsahovat 12 singlů,Time to Dance,Robot,Just that girl,Casino,Are you ready,Letting dreams go,Every body nees,So Not over you, I'll Never Fall in Love With You,Holding on to a dream nazpívá ho s Billy Rayem Cyrusem,No Stopping me,Finally home.

Dětství-Miley Cyrus

1. března 2010 v 18:32 | Kikinka |  Miley Cyrus
Narodila se v Nashvillu, v Tennessee 23. listopadu 1992 Leticii "Tish" (rozené Finley) a country zpěvákovi Billovi Rayovi Cyrusovým. Má 5 sourozenců. Její starší sourozenci Trace a Brandi jsou děti Tish z jejího předchozího vztahu, kteří byli adoptováni Billy Rayem, když byli velmi mladí. Trace je zpěvák a kytarista elektro-rockové skupiny Metro Station, zatímco Brandi hraje na kytaru na koncertech Miley a založila kapelu spolu s Megan Park, hvězdou z The Secret Life of American Teenager. Má také staršího nevlastního bratra, Christophera Codyho, z otcova předchozího vztahu, dále má mladšího bratra Braisona a mladší sestru Noah, která je také herečkou. Jedná se o vnučku politika Rona Cyruse.
Rodiče jí dali jméno Destiny Hope, protože věřili, že by mohla dokázat velké věci. Později dostala přezdívku "Smiley", protože se jako malá stále smála. Navštěvovala Heritage Middle School, kde byla roztleskávačkou. V současné době navštěvuje školu Options For Youth a učí se svým soukromým učitelem na natáčení jejího seriálu. Vyrostla na farmě jejích rodičů mimo Nashville, kde navštěvovala kostel The People's Church.

Miley to Present at 2010 Academy Awards

1. března 2010 v 18:25 | Kikinka |  !!!Novinky!!!
Miley se představí v roce 2010 cen akademie. Steve Martin a Alec Baldwin se do týmu jako co-hostitelé 82. Výroční ceny Akademie. Oscar televizní vysílání se bude konat Neděle 7.března v 5 hodin PT / 8 odp. ET

Miley Says Goodbye?” Season 3 Finale Promo

1. března 2010 v 18:17 | Kikinka |  !!!Novinky!!!
Po. 22.února, 2010On neděle 7.března, sezóna 3 fináli Hannah Montana vysílá na Disney Channel - "Miley loučí?" (Part One). Tady je promo pro epizodu.

Miley začne po ní stýská starý život v Tennessee. Oliver dostane nabídku jet na koncertní turné, ale jeho radost je tlumen Lilly, když mu řekne, že by mohla být v pohybu do Atlanty po všem. Jackson rozhodne, že je čas pro něj odejít z domova.

Miley s tátou na koni

1. března 2010 v 17:51 | Kikinka |  !!!Novinky!!!

New Foto

1. března 2010 v 17:48 | Kikina |  Galerie