Duben 2010

Miley Cyrus: Can´t be Tamed

30. dubna 2010 v 19:02 | Kikinka |  !!!Novinky!!!
ki
Zdá se ti, že Disney star Miley Cyrus už dlouho nevydala žádné hudební CD? Napraví to v červnu! Jedenadvacátého totiž vyjde její nové album Can´t be Tamed!

Ale neboj na nový hudební zážitek nemusíš čekat tak dlouho. Už příští týden v rádiích začnou hrát pilotní singl Udgy a v TV se objeví i se super videoklipem!

Při natáčení se Miley neobešla bez osvědčeného týmu - Tim James a Antonia Armato (hit See You Again) a navíc spolupracovala i se slavným režisérem Robertem Halesem, který točí klipy pro Justina Timberlakea.

"Can´t be Tamed je hodně jiné než muzika v seriálu Hannah Montana," prozradila Miley a také zopakovala, že si chce od hudby na chvilku odpočinout!

Album vyjde také jako DVD, na kterém nahlédneš do zákulisí turné Miley World, které bylo totálně vyprodané. Jo, a abychom nezapomněli: Zjistili jsme, že o tom, zda proběhne v létě koncert Miley Cyrus v ČR, se pořád jedná! Doufáme, že to vyjde...

Poslechni si víc informací o albu

Miley Cyrus se poprvé zamilovala

18. dubna 2010 v 8:15 | Kikinka |  !!!Novinky!!!
miley a liam
Americká herečka Miley Cyrus (17) známá také jako Hannah Montana ze stejnojmenného seriálu se zamilovala. A to do svého hereckého kolegy Liama Hemswortha (20).

Její první dospělá filmová role se jí stala osudnou. Ve filmu The Last Song hrála milenecký pár s australským hercem Liamem Hemsworthem a hned při prvním polibku věděla, že je to ten pravý a dál už nemusela nic hrát.
"Ten polibek ve mně něco vyvolal, věděla jsem, že je to ono" svěřila se v rozhovoru pro Mirror Miley. "Láska je krásná a cítíte se skvěle, když je to s někým, kdo vás naplňuje. To je to, co mi Liam dává a jsem za to ráda," dodává mladá herečka Cyrus.
Liam pochází z Austrálie a mezi jeho oblíbené sporty patří surfování. Miley byla dokonce už navštívit jeho rodinu v rodné Austrálii a na to, že je to na druhé straně planety se tam žije stejně jako v Americe. "U jeho rodiny to vypadalo jako u nás doma v Nashvillu, například krávy tam byly všude," řekla se smíchem Cyrus.
Dokonce i její táta jí novou lásku schvaluje a je rád, že si našla někoho normálního. "Můj táta je prostě šťastný, že mám něco, co se děje v mém životě s někým normálním. Žádné psycho, takže je to dobré," prozradila herečka.
Ve filmu, který bude mít premiéru 30. dubna, hraje dospívající dceru, která neochotně opouští domov v New Yorku, aby strávila léto se svým odcizeným otcem v malém městě, kde se nečekaně zamiluje.
"Nabídka na natáčení filmu přišla v šílené době, protože jsem měla turné a pracovala jsem na show, myslela jsem, že to nezvládnu, ale nakonec to všechno do sebe krásně zapadlo," svěřila se Miley.Selena Gomez - Hádka s Miley Cyrus!

11. dubna 2010 v 12:31 | Kikinka |  !!!Novinky!!!
K
Do americké TV stanice Channel 4 byla předevčírem pozvána Selena Gomez! Důvod? Měla objasnit původ jejího dlouhodobého sporu s Disney star Miley Cyrus, o kterém se teď v Hollywoodu říká, že se ještě přiostřil!

Když se však moderátor herečky zeptal, proč vůbec ostrá hádka vznikla, Selena ho svou odpovědí totálně zazdila! "Hádka s Miley? O ničem takovém nevím!"

"Nejsem tu proto, abych někoho pomlouvala," řekla ještě Sel a pokračovala: "Někdo vám sedí víc a někdo míň! Miley je ale takové zlatíčko, že snad nemůže existovat nikdo, kdo by jí neměl rád!"

K žádné hádce mezi Selenou a Miley tedy nikdy nedošlo? "Vídáme se tak málo, že nevím, kdy bychom to stihly," vyvracela Sely všechny nepříjemné dotazy a když jí to přestalo bavit, dotěrného moderátora drsně odpálkovala: "Kdybych tušila, že se mě budete ptát na tohle, vůbec bych nepřišla!"


Adresa Miley kam jí můžeš napsat.

9. dubna 2010 v 20:41 | Kikinka |  !!!Novinky!!!

Miley Cyrus
c/o The Disney Channel
3800 Alameda Ave
Burbank, CA 91505

Miley vyhrála Kids Choice Awards 2010

9. dubna 2010 v 20:35 | Kikinka |  !!!Novinky!!!
miley
Nejenže sbírá trofeje v pěveckých vodách, ale teď získala cenu i pro nejoblíbenější herečku.
Ocenění získala Miley Cyrus ve známé americké anketě Kids Choice Awards 2010, kde svého miláčka nevybírají dospělí, ale o vítězi rozhodují děti a teenageři (dohromady poslali 115 mil. hlasů!). Miley tak s přehledem porazila další z nominovaných, kterými byly, Zoe Saldana, Sandra Bullock a Megan Fox.
Sedmnáctiletá hvězda byla z ceny v podobě oranžového balónu překvapená a zároveň nadšená, ale ještě o něco víc zářil štěstím její otec, country zpěvák, Billy Ray Cyrus, který se hned po vyhlášení na Miley vrhl a nechtěl ji pustit.

Předání ceny ale předcházela dost humorná situace. Moderátorka Katy Perry, která měla Miley cenu předat, byla totiž nečekaně "atakována" nechutným zeleným slizem, který, jak můžeš vidět na videu, očividně vůbec nečekala. Celou situaci vzala statečně a s humorem, ale trochu se divila proč se s ní pak nikdo nechce objímat :)

Emily Osment zabodovala v New Yorku

9. dubna 2010 v 20:33 | Kikinka |  !!!Novinky!!!
emily
O víkendu se Emily připojila k turné Allstar Weekend a hudební kritici nešetřili chválou...
Spolu s dalšími mladými zpěváky a hudebníky vystoupila v New Yourku a hned druhý den se psalo tom, že Emily není jen další řadovou Disney hvězdou, ale že její songy se ubírají mnohem lepším směrem!

Jeden z kritiků ohodnotil výkon Emily slovy: "Její hudba je v poslední době vyspělejší, drsnější. Je prostě jiná, než na jakou jsou fanoušci Disney stars zvyklí. Žádné motivy ze střední školy, ani dospívající lásky v ní nenajdete" dodal. "Emily nejde jen slepě po snadné pop trase, ale má svůj styl. Ten se ale jejím fanouškům, kterým je kolem 13 až 15 let, nemusí zrovna líbit."

Hudbu Emily můžeš posoudit i díky jejímu novému songu "You Are The Only One", který měl před časem premiéru a zazněl i na zmíňovaném turné.

Miley Cyrus chce být DiCapriová!

3. dubna 2010 v 8:36 | Kikinka |  !!!Novinky!!!
Miley Cyrus chce být DiCapriová!
Zpěvačka Miley Cyrus má jasno v tom, koho si jednou chce vzít za muže. Jejím vyvoleným se, alespoň v představách, stal herec Leondardo DiCaprio.
Hvězda muzikálového seriálu The Hannah Montana oslavila nedávno své 17. narozeniny. Soustředí se teď na to, aby se stala krásnou ženou předního herce Titaniku. Přestože ten v současné době ranní se supermodelkou Bar Reffaeli.
Miley, dcera country zpěváka Billyho Raye Cyruse, zveřejnila své city k DiCapriovi poté, co ho spatřila na udílení cen Golden Globe.
Jak ona sama říká: "Viděla jsem svého manžela, Leonarda DiCapria. Nesetkala jsem se s ním. On neví, že jsem jeho ženou, ale jednoho dne se jí stanu!"

Miley Cyrus chce být jako Victoria Beckham

3. dubna 2010 v 8:34 | Kikinka |  !!!Novinky!!!
Zpěvačka Miley Cyrus (17) doufá, že půjde ve šlépějích úspěšné Victorie Beckham. V čem se jí chce nejvíc podobat kromě zpívání?
Miley chce být stejně jako Victoria fotbalovou mámou! Bývalou Spice Girl obdivuje, jak se stará o své tři syny a fotbalovou hvězdu Davida Beckhama a přitom vypadá stale okouzlující.
"Do desíti let bych si přála být fotbalovou mámou, jako Victoria," říká Miley, která v současné době chodí s dvacetiletým modelem, který předvádí spodní prádlo, Justinem Gastonem.
"Budu tam stát na podpatcích a povzbuzovat děti: ´Do toho, týme!´ Akorát nebudu mít vůbec páru o tom, oč v té hře běží."

Miley Cyrus-Nechejte mé jméno na pokoji .

3. dubna 2010 v 8:33 | Kikinka |  !!!Novinky!!!
Miley Cyrus: „Nechejte mé jméno na pokoji!“
Miley Cyrus požádala rodiče, aby nedávali novorozeňatům její jméno. Ráda by, aby zůstalo netradiční a nestojí o to, aby se nová generace dívek jmenovala jako ona.
"Vím, že v mnoha ohledech je to pocta pro mé jméno, ale mě to malinko rmoutí. Chci být jedinečná," prozradila zpěvačka pro The Sun.
Poté Miley pokračovala: "Zrovna jsem se přestěhovala. V sousedství jen tři dveře ode mě bydlí taky Miley. Přestože se to špatně hláskuje. Byla jsem tak zklamaná."
Zpěvačka a herečka se narodila jako Destiny Hope Cyrus. Své jméno si na Miley oficiálně změnila v květnu.

Miley Cyrus vyhlásila válku internetu

3. dubna 2010 v 8:31 | Kikinka |  !!!Novinky!!!

Mladá zpěvačka a herečka Miley Cyrus vyhlásila válku internetu. Podle svých slov dnešní děti tráví na internetu většinu času a neuvědomují si, jak může být nebezpečný. Miley se proto snaží jít dětem příkladem…
Sedmnáctiletá Miley Cyrus se rozhodla bojovat proti internetovému šílenství a všem dětem vzkázala, ať se internetu vyhýbají co největším obloukem. Miley se nechala slyšet, že internet je velmi nebezpečný a má negativní dopady na náš život. Aby šla příkladem, zrušila si svůj účet na síti Twitter, díky čemuž si prý může opět naplno užívat života…

Zajímavosti :D

3. dubna 2010 v 8:26 | Kikinka |  !!!Novinky!!!
Miley Cyrus vyšla nová knížka s názem Mylníky na mé cestě. Cena by měla byt okolo 249 kč.
miley bude mít nový album robot vyjde koncem roku
Miley Cyrus bude 3.6.2010 vystupovat v O2 areně v Praze!
Premiéra jejího nového filmu The Last Song v ČR bude 24.6.2010

Kdo vyhrožuje Miley Cyrus?

3. dubna 2010 v 7:26 | Kikinka |  !!!Novinky!!!
miley love
Podporu všem gayům a lesbičkám, kteří chtějí mít svatbu, nedávno vyjádřila Disney star Miley Cyrus, teď za to ale nepříjemně pyká!

"Mojí e-mailovou schánku doslova bombardují stovky zpráv," svěřila se hvězda seriálu Hannah Montana a pokračovala: "Všichni píší to samé: ´Jak mohu podporovat někoho tak divného?´ Je to šílené!"

Některé maily jsou ale navíc hnusné a jde z nich strach. "Dost lidí mi hrubě nadává a někdo mi i vyhrožuje násilím nebo dokonce vraždou, takové zprávy moje asistentnka automaticky přeposílá policii," svěřila se star.

Přiznala ale, že je z celé situace velmi smutná. "Nechápu, že ještě existuje někdo, kdo si myslí, že homosexualita je nemoc a měla by se léčit? Vždyť je jedenadvacáté století!" posteskla si Miley s tím, že na léčení by měli jít ti, co mají takové myšlenky.

"Já jsem šťastná s Liamem a myslím, že na to samé má právo úplně každý, takže za práva gayů a lesbiček budu bojovat dokud to bude třeba a nikdo mě nezastraší," vzkázala Miley na závěr! Co si myslíš o homosexualitě ty?

Zdroj: Isifa