Květen 2010

Miley Cyrus: Konflikt s paparazzim!

29. května 2010 v 7:26 | Kikinka |  !!!Novinky!!!
fghn
Milá a přátelská! Taková je obvykle Miley Cyrus (17). Minulý týden ale dokázala, že se umí i pořádně rozčílit! Důvod? Dotěrný paparazzi!
"Jeli jsme s Liamem do studia a všimla jsem si, že za námi jede nějaký stříbrný kabriolet," vypráví Disney star: "Když jsme jeli na oběd, bylo to auto zase za námi a když jsme se z oběda vraceli tak také!"

To už ale Miley dopálilo natolik, že zadupla brzdy a na slídivého fotografa vystartovala s pořádně ostrýma hláškama! "Miley vypadala vážně naštvaně," prozradil jeden kolemjdoucí: "Ten fotograf byl ale neuvěřitelně drzý a působilo to, jako by se jí vysmíval do očí!"

Zabralo, až když z auta vystoupil i urostlý Liam Hemsworth. "Tomu člověku bylo úplně jedno, co říkám, ani nevylezl z auta a pořád mě fotil. Teprve když uviděl, že vystupuje Liam, tak položil foťák a začal se omlouvat," svěřila se Miley s tím, že paparazzi pak rychle nastartoval a odjel!

"Jsem opravdu naštvaná! Myslím, že se nechávám fotit tak často, že by mi tihle vlezlí fotografové mohli dopřát alespoň trochu soukromí," řekla Miley na závěr!

Miley Cyrus strčila do kapsy Lady Gaga!

17. května 2010 v 20:52 | Kikinka |  !!!Novinky!!!
bn

Bomba! Miley Cyrus opět potvrdila, že přesně ví, co dělá! Její pilotní song Can't be Tamed ke stejnojmennému albu je na světě teprve čtyři dny a už teď je jasné, že je to hit!

Jen za první den si na MySpace pecku poslechlo tolik fandů, že Smiley v pohodě strčila do kapsy Justina Biebera nebo takovou hvězdu, jako je Lady Gaga!

Svoji pozici pak potvrdila i vložením videoklipu na YouTube, kde jej během 24 hodin shlédlo více než dva a půl milionu nadšenců!

A aby toho nebylo málo, další prvenství Miley Cyrus hlásí i z amerických rádií. Tam se song Can't Be Tamed stal za minulý týden nejhranější novou peckou. Uvidíme, jak dopadne u nás...
To musíš vidět - Miley Cyrus: Can't be Tamed!

Miley Cyrus - Skandální video!

17. května 2010 v 20:48 | Kikinka |  !!!Novinky!!!
kik
Sexy tanec, který Miley Cyrus předvedla s homosexuálním producentem Adamem Shankmanem už před sedmi měsíci na party k filmu The Last Song, jí dělá stále problémy.

Teď ho totiž jedna filmová společnost vydala na DVD a vpustila do obchodů. "Je to drzé, zase tak moc se toho nestalo a už jsem se za to omluvila. Nechápu, že to chce někdo ještě rozmazávat," vysvětlila Miley.

Jeden z vydavatelů má na to ale jiný názor: "Na té party byly i malé děti a někteří rodiče byli natolik znechuceni, že z akce odešli. Takové chování je zcela nepříustné a dětská hvězda si ho nemůže dovolit, proto na něj chceme upozornit."

Podle jeho slov byl celý tanec Adama a Miley naprosto nevhodný. "Ta část, kdy Miley přijde k Adamovi a rozepne si svůj top je příšerná, nejhorší ale je, když Adam drží v ruce svůj alkoholický nápoj a Miley před ním vrtí zadkem!"

"O nic nešlo, prostě jsme blbli," říká na to Miley a vzkazuje, že se nikdo nemusí strachovat, že by dopadla jako Lindsay Lohan nebo Britney Spears, které svou slávu neustály a nechaly se zlákat drogami a alkoholem. "Mám mozek, tohle se mi nestane!"


Omlouvám se,ale video je uzavřený :-(.
Zdroj: Profimedia.cz

Miley Cyrus: "Odejít z Hannah Montana bude těžké"

17. května 2010 v 20:41 | Kikinka |  !!!Novinky!!!
mige
Seriálu věnovala dlouhých pět let života a všechny šokovala, když řekla: "Je čas to zabalit"...
Přes den byla obyčejnou teenagerkou Miley Stewart a v noci se z ní stávala popstar Hannah Montana. Díky této roli si Miley zamilovala nejen celá Amerika, ale její popularita se rozšířila rychle i za její hranice.
Do seriálu "naskočila" Miley ve svých 12 letech a jak sama řekla, celý tým okolo seriálu se pro ní stal druhou rodinou. "Každý den jsem se učila s Emily (Osment), chodila na oběd s kolegy Jasonem a Moisesem a byla jsem šťastná, že s nimi můžu trávit svůj čas. Už teď je mi těžko z toho, že to brzo skončí".

V současné době se točí čtvrtá série, která bude poslední a osud Hannah Montany se v ní uzavře. "Role Hannah mě nutila být dětským vzorem a přestože jsem ji opravdu milovala a vím, že mě dostala tam, kde jsem teď, cítím, že je potřeba jít dál..." dodala sklesle.
To, že se zpěvačka snaží vymanit z role "dětského" idolu, svědčí i její nová deska Can't Be Tamed. Už žádná záplava romantických songů o lásce, ale mnohem dospělejší, drsnější a sexy kousky. A taková je teď i "nová" Miley...

Mrkni na nové video k songu Can't Be TamedDonald Trump má zájem o Miley Cyrus!

9. května 2010 v 18:59 | Kikinka |  Miley Cyrus
mo
Kdo by to byl řekl, že na "Hannu Montanu" si brousí zuby jeden z nejbohatších mužů na světě...
Ale není to tak, jak si myslíš, i když u Donalda je možné všechno. Miley si vyhlédnul jako jednu z dalších celebrit, které účinkují v jeho reality show Celebrity Apprentice (volně přeloženo jako "Slavní učedníci"), ve které dokazují své obchodní nadání. V předchozích šesti sériích bylo hlavní cenou lukrativní místo v Trumpově impériu, ale to se v sedmé sérii změní a šance, že ji Miley přijme je velká.

Hraje se totiž o nemalý finanční obnos (250.000 dolarů), který bude moci vítěz pak věnovat dobročinné organizaci, kterou si sám vybere. To je pro rozenou samaritánku Miley výzva, protože charitativních organizací, které podporuje, je spousta.

A proč chce Donald pozvat do pořadu zrovna Miley? Jak sám řekl: "Znám Miley dobře a když se na ní dívám v různých interview a vidím, co všechno dělá, myslím, že má velký obchodní potenciál. Není jí ještě ani dvacet let, ale uvažuje jako dospělá žena a to se mi na ní líbí. Je prostě fantastická a přál bych si, aby byla hlavní hvězdou v další řadě mé reality show."

Miley si zatím nechala nějaký čas na rozmyšlenou, ale protože získání čtvrt milionu dolarů na charitu je opravdu lákavá nabídka, je její souhals s účastí na dobré cestě.

Miley nebo Kristen!

9. května 2010 v 18:56 | Kikinka |  !!!Novinky!!!
Nejsledovanější filmová událost roku je za námi a s ní i boj dvou hvězd o nejlepší šaty večera.
sefmil
Na letočních Oscarech dostala příležitost i nastupující herecká generace. Cenu sice nikdo z nich nedostal, ale měli alespoň čest předat některé ze sošek svým starším kolegům. A to byla samozřejmě chvíle, kdy se mohly mladé stars pochlubit svými dokonalými róbami.

Na slavnostní ceremoniál byly pozvány i dvě současné teenagerské ikony Miley Cyrus (ujala se udílení cen pro nejlepší filmovou píseň) a Kristen Stewart (s Taylorem Lautnerem uvedla hororový žánr). A obě měly opravdu úžasné kreace!

Zatímco veselá Miley zvolila světlou róbu od Jenny Packham, doplněnou masivními náušnicemi a náramkem, tajemná Kristen se předvedla v tmavých kobaltově modrých šatech od návrhářky Monique Lhuillier. Kristen mohla sice doplnit svůj slavnostní look nějakým šperkem, ale i tak vyšla, podle komentářů na internetu, z tohoto souboje jako vítězka.

I Hope You Find It

9. května 2010 v 18:52 | Kikinka |  !!!Novinky!!!
Film "The Last Song", ze kterého je i tahle písnička se k nám sice dostane až v červnu, ale soundtrack k němu pro tebe máme už teď

I Hope You Find It - text

These clouds aren't going nowhere, baby
Rain keeps coming down
I just thought I'd try to call you, baby
For you got too far outta town
And I hope that you get this message that I'm leaving for you
'Cause I hate that you left without hearing the words that I needed you to

And I hope you find it,
What you're looking for
And I hope it's everything you dreamed your life could be
And so much more

And I hope you're happy, wherever you are
I wanted you to know that
And nothing's gonna change that
And I hope you find it

Am I supposed to hang around and wait forever?
Last words that I said
But that was nothing but a broken heart talkin', baby
You know that's not what I meant
Call me up, let me know that you got this message that I'm leaving for you
'Cause I hate that you left without hearing the words that I needed you to

And I hope you find it,
What you're looking for
And I hope it's everything you dreamed your life could be
And so much more

And I hope you're happy, wherever you are
I wanted you to know that
And nothing's gonna change that
And I hope you find it
Whatever it is out there that you were missing here

And I hope you find it,
What you're looking you
And I hope it's everything you dreamed your life could be
And so much more

And I hope you're happy wherever you are
I wanted you to know that
And nothing's gonna change that
No, no, no
And I hope you find it
I hope you find it
Mmm,
Ooh.Liam Hemsworth: "Život s Miley není lehký"

9. května 2010 v 18:51 | Kikinka |  !!!Novinky!!!
liam
Když se dal Liam dohromady s Miley, možná ani netušil, jakým nástrahám bude muset čelit...
Australský herec Liam Hemsworth v nedávném rozhovoru přiznal, že nevěděl, že je Miley Cyrus taková hvězda, které je věnována tak velká pozornost.
Jak sám řekl: "Znal jsem Miley ze seriálu Hannah Montana, ale netušil jsem, že se kolem toho děje v Americe takové šílenství. Je to opravdu divné, když Miley na každém kroku pronásledují fotografové a davy fanoušků. Ze začátku to pro mě byl opravdu velký šok. Není lehké všechno to dění okolo Miley ustát. Chtěli bychom si někdy vyjít ven jen tak sami, ale to je nemožné a musím přiznat, že je to pro mě, ale i pro Miley, někdy dost těžké," posteskl si.

Liam ještě dodal, že pořád nemůže pochopit, proč lidé tolik touží po informacích z jejich soukromí, ale že už se s takovou pozorností učí žít. Rozhovor ukončil slovy: "Jsem s Miley šťastný a to, co se děje okolo nás, na tom nic nezmění".Miley si zahraje s Demi Moore!

9. května 2010 v 18:48 | Kikinka |  !!!Novinky!!!
moor
Vypadá to, že Miley se snaží v poslední době vymanit ze škatulky "Hannah Montana". I díky novému filmu, který chystá...
Říká se, že nejhorší pro herce je, když si ho jeho fanoušci zařadí pod jednu roli a ta se sním táhne celý život. Přesně takhle dopadla Michelle Merciere jako Angelika a přesně takhle nechce dopadnout Miley Cyrus. A dělá pro to všechno!
Nejenže v poslední době rozvířila spekulace o tom, že končí v seriálu Hannah Montana, ale především se snaží získat úplně jiné role, než tu, kterou ztvárnila v HM. Už v červnu ji uvidíme v romantickém filmu The Last Song, zahraje si i ve filmu Sex ve městě 2 a příští rok se nejspíš objeví po boku hollywoodské hvězdy Demi Moore!

V připravovaném filmu "L.O.L. (Laughing Out Loud)" si Miley zahraje 15 letou teenagerku, o které si její matka (Demi Moore) myslí, že je pořád její "malá holčička". Jasně, že to tak není, protože dělá a prožívá všechno to, co k tomuto věku patří. Její matka se s dospívání dcery musí nějak vyrovnat, stejně jako s rozvodem, kterým si právě prošla.

Film by měl vzniknout podle francouszké předlohy z roku 2008 a pokud všechno dobře dopadne, tak se na tu americkou můžeme těšit už v roce 2011!

Mrkni na francouzskou předlohu filmu LOL (laughing out loud)


Sopka zkomplikovala život i Miley Cyrus!

9. května 2010 v 18:45 | Kikinka |  !!!Novinky!!!
kik
Činnost islandské sopky neovlivňuje životy jen běžných cestujících, ale plány překazila i některým megastars...
Mezi ně patří i Miley Cyrus, která měla na programu odlet na premiéru svého filmu The Last Song do Londýna, ale kvůli vulkanickému oblaku musela zůstat v USA. Svým fanouškům vzkázala, že ji celá situace moc mrzí, ale že s přírodními živly se bohužel nic nadělat nedá. Štěstí v této situaci má naopak Selena Gomez. Ta se do Evropy na své turné Kiss and Tell dostala ještě před erupcí sopky, takže do jiných evropských států může cestovat svými tour busy, které si nechala zřídit.

Další, kdo se musí podřídit řádění sopky je hvězda filmu Program na ochranu princezen, Nicholas Braun. Ten si musí nedobrovolně prodloužit program v Německu, kde natáčel svůj nový film Chalet Girl.

I když se původně zdálo, že se vše vrátí do normálu a aerolinky začnou opět fungovat, sopka opět zuří a chrlí tuny prachu, který se může stát letadlům osudný. Nejen hvězdám tedy nezbývá, než změnit původní plány a čekat :(

“Can’t Be Tamed“: Nový song Miley cyrus

9. května 2010 v 18:41 | Kikinka |  !!!Novinky!!!
mileycnkd
Je to už pěkně dlouhá doba, co Miley vydala své poslední album. Ale neboj, jedno nové je na cestě a s ním i pilotní singl!
Dlouho očekávaná novinka s názvem "Can't Be Tamed" u nás vyjde už 21. června a podle Miley Cyrus budou songy hodně jiné než ty, které zazněly ve filmu Hannah Montana! A aby navnadila fanoušky, vypustila první písničku Can't Be Tamed do éteru už teď.
Ke skladbě vznikl také videoklip, jehož režii měl na starosti Robert Hales, který se podílel v minulosti na videích k hitům Justina Timberlakea nebo Kings Of Leon. Na albu spolupracovala také dvojice Tim James a Antonina Armato, kteří mají na "svědomí" takové pecky jako Seven Things i See You Again.
Deska vyjde nejen jako klasické CD, ale těšit se můžeš i na speciální komplet CD+DVD, kde tě čeká řada bonusových materiálů.

Zdroj: Profimedia.cz

Miley Cyrus & Demi Lovato - Holčičí den!

3. května 2010 v 21:39 | Kikinka |  !!!Novinky!!!
miley a demi
Že jsou Miley Cyrus a Demi Lovato super kámošky, nikoho nepřekvapí. V šoku ale byli návštěvníci pláže u jezera Toluka v Californii, když se tam tyhle dvě Disney stars v neděli po obědě objevily.

Holky se totiž rozhodly, že si odpočinou od svých miláčků Liama Hemswortha a Joa Jonase a užijí si ryze holčičí odpoledne.

"Dopoledne jsme prošly pár obchodů, pak jsme zašly na skvělou čínu a odpoledne strávily u jezera," prozradila Miley a Demi dodala: "Jen jsme se opalovaly a kecaly o všem možném, bylo to super!"

Hvězdy si nechtěly orazit jen od svých kluků, ale také od práce, které mají obě teď až nad hlavu a často si neodpočinou ani o víkendech!

Demi například celou sobotu musela strávit na charitativní akci, kterou pořádal Disney Channel. "Dělám to ráda," svěřila se star a pokračovala: "Ale někdy jsem z toho opravdu moc unavená!"

Miley je na tom podobně: "Já teď hlavně žiju přípravou na Den splněných přání, který bude teď ve středu. Já budu akci moderovat a také tam zazpívám!"

Nedělní odpoledne tak holkám pomohlo nasbírat síly a inspiraci do dalších dní. "Odpočinek je důležitý a s Miley jsme na stjené vlně, takže to byl dokonalý relax," řekla ještě Demi.

Zdroj: Profimedia.cz