Srpen 2010

Miley Cyrus: "Zac Efron je pro mě posedlost"!

12. srpna 2010 v 21:23 | Kikinka |  !!!Novinky!!!
fgn
Tak tohle se Liamovi asi moc dobře neposlouchá...
V nedávném rozhovoru Miley Cyrus totiž přiznala, že je doslova posedlá Zacem Efronem a naprosto ho zbožňuje. "Zac má opravdu speciální místo v mém srdci a kdyby to nebylo tak šílené a nebyl to můj dobrý přítel, asi bych si vylepila jeho plakáty v pokoji," dodala s úsměvem.

Tahle hláška Zaca evidentně mile zaskočila a komentoval ji slovy: "Wow, vůbec nevím, co na to říct, je vážně skvělá." Dál už tohle vyznání nerozebíral a raději odběhl od tématu. "Znám Miley od doby, kdy byla ještě malá holčička a musím říct, že je úžasné, co za tu dobu dokázala. V poslední době rozkvetla a svojí prací způsobila bouři ve světě showbusinessu. Jsem na ní hrdý."

Zac má teď kromě Miley plnou hlavu především svého nového filmu Charlie St. Cloud, který půjde už brzy do kin. Uvidíme ho v něm v jeho prví vážné roli a podle jeho slov to byla milá změna. "Zbožňoval jsem svoje komediální role v HSM nebo ve Znovu 17, ale čím jsem starší, tím více toužím po vážnějších rolích". Jestli Zacovi tahle změna sedla, se dozvíme až 4. listopadu, kdy přijde film do našich kin. Zatím se podívej na nadějný trailer.
Zdroj: Profimedia.cz

Gwen Stefani se opičí po Miley Cyrus

12. srpna 2010 v 21:19 | Kikinka |  !!!Novinky!!!
k
Vzpomínáš si ještě na ujetý svetr Miley, o kterém jsme psali? Teď do něj šla další star...
Spousta lidí si tenkrát klepala na čelo při pohledu na její model a nebýt toho, že si ho na sebe vzala Miley Cyrus, asi by rozporuplný svetr jménem Shreddy Tee rychle zapadl. Poté, co se v něm ale prošla po Los Angeles za přítomnosti paparazzi, stal se okamžitě velkým hitem.

Tenhle model, který vypadá, jako po útoku grizzlyho, ale není pro každého. Na to aby sis ho vzala na sebe, v sobě musíš mít dostatečnou dávku extravagance. Tu prokázala i Gwen Stefani, která se teď v tomhle kousku objevila. Okamžitě se vyrojily stovky diskuzí na téma, komu Shreddy Tee sluší víc. Samozřejmě vede Miley, protože byla první a kdokoliv další ze slavných stars se v něm objeví, už se bude jenom opičit...Za kolik se dá Shredy Tee pořídit?
Na internetu se jeho cena pohybuje pod 150 dolarů, což není zrovna málo. Ale za pohledy lidí okolo tebe to stojí! :) Objednat si ho můžeš třeba tady.
Zdroj: Profimedia.cz

Miley Cyrus vs. Taylor Swift

12. srpna 2010 v 21:15 | kikinka |  !!!Novinky!!!
Když si dvě hvězdy vezmou na sebe totéž, není to vždycky totéž. Rozhodni o tom, kdo vyjde z módního souboje jako vítěz!!
Tohle léto frčí květinové vzory a všechny stars to moc dobře vědí. Není těžké je tedy v jejich trendy modelech zachytit. Jenže, to, že je něco trendy, ještě neznamená, že jim to musí slušet. Tentokrát se mezi sebou utkají drsňačka Miley Cyrus a romantická Taylor Swift.
Komu to sluší víc? napiš komentář :-),.
rzu

Miley Cyrus: "Hannah Montana mě omezovala!"

12. srpna 2010 v 21:05 | Kikinka |  !!!Novinky!!!
tz
Disney star otevřeně promluvila o své nejslavnější roli!
Pro většinu fanoušků je konec seriálu Hannah Montana doslova neštěstím! Jeho hlavní hrdinka Miley Cyrus (17) se ho však nemůže dočkat. Těší se totiž na své nové projekty a navíc má podle ní každá postava dojít k přirozenému konci!

"Letos mi bude 18 a prošla jsem spoustou změn," vysvětluje seriálová HM. "Bylo by velmi těžké pracovat dál na seriálu, který s sebou nese tolik omezení. Například bych na svých show nemohla dělat to, co chci!"

Miley také tvrdí, že by bylo velmi těžké posouvat její postavu dál: "OK. Hannah Montana by mohla nastoupit na vysokou, ale co za pár let? To by měla manžela a porodila by děti? To už by nikoho nezajímalo!"

Podle Miley se seriál stal fenoménem: "Nevím o teenagerovi, který by neviděl aspoň jeden díl. Je to obrovský úspěch, ale je čas skončit."

Smiley je sice šťastná, že si oddychne od upjatých pravidel Disney show, na druhou stranu ale přiznává, že se jí bude stýskat! "Doufám, že se s týmem a kolegy z Hanny ještě někdy před kamerou sejdu!"

Podobný názor na HM sdílí i hereččin otec Billy Ray Cyrus: "Jsem vděčný seriálu, že nastartoval kariéru mé dcery. Ale jsem i rád, že už končí. Věřím, že Disney brzy vyprodukuje novou a stejně úspěšnou show!"

Podívej se na song Ordinary Girl
Zdroj: Profimedia.cz