Únor 2012


Ostrá hádka Miley Cyrus a jejího přítele Liama: Přihlížela tomu i zpěvaččina matka a sestra

1. února 2012 v 19:10 | KikusHka |  Miley Cyrus
Miley Cyrus (19) chodí již pár měsíců s australským hercem Liamem Hemsworthem (21). Přestože dvojice spolu měla vztah již v roce 2009 a vypadalo to na velkou lásku, i tentokrát zpočátku vypadalo vše idylicky. Jenže mladým milencům nejspíš nejsou hádky cizí. Začátkem týdne si dokonce neodpustili výměnu názorů ani na ulici v losangeleském Burbanku poté, co se z oběda vraceli k jejich vozidlu. Celá situace byla o to nepříjemnější, že hádce asistovala matka Miley Tish a její sestra Brandy.
Liam se však zdá být flegmatikem, kterého podobné výstupy jeho partnerky nijak zvlášť nevyvádí z míry. Raději jde pár kroků před ní, občas hodí otrávený výraz a do výstupu rozparáděné Miley nijak zásadně nezasahuje.
Flegmatický přístup má Liam i v opačném gardu. Před dvěma týdny se totiž Miley ke svému milému během nákupů v Los Angeles chovala velice přívětivě. V jednom kuse se k němu tiskla, držela jej za paži a líbala na rameno. Liam se však téměř celou dobu věnoval svému mobilnímu telefonu nebo koukal po okolí.

Miley divoce gestikuluje, Liam si zřejmě myslí své.
Dvojice předvedla partnerskou scénu před její matkou Tish a sestrou Brandy.
Hádka Miley Cyrus a jejího přítele Liama Hemswortha.
Miley a Liam se pohádali v ulicích kalifornského Burbanku.
Hádka Miley Cyrus a jejího přítele Liama Hemswortha.

Dětská hvězda Miley Cyrus už není malá holka, v odvážné róbě překvapila bujným dekoltem a tetováním

1. února 2012 v 19:03 | KikusHka |  Miley Cyrus
Čerstvě devatenáctiletá hvězda seriálu Hannah Montana Miley Cyrus si v neděli večer na událost televize CNN Heroes: All-Star Tribute oblékla nádherné šaty s hlubokým výstřihem, kde předvedla, že se ze ztřeštěné seriálové holky stala už skutečná žena. Nejen, že po svém boku měla urostlého přítele Liama Hemswortha, ale všechny přítomné překvapila hlavně svými dmoucími se ňadry a z šatů vykukujícím tetováním.
Společenská akce se konala ve Shrine Auditorium v Los Angeles a objevila se na ní řada známých osobností, ale Miley byla skutečně okouzlující. Úžasné šaty Roberto Cavalli doplněné o ležérně spletený cop a luxusní šperky udělaly své a rovněž její Liam byl velký elegán. Překvapivé však bylo i její tetování pod pravou paží, jehož část vykukovala pod okrajem šatů.
Přestože byla Cyrus výjimečně sexy, svým dekoltem si trochu naběhla. Začalo se totiž spekulovat, že šla pod kudlu a své dříve drobné poprsí si nechala zvětšit. Potvrdil to dokonce i plastický chirurg Tahl Humes, který řekl, že její poprsí vypadá velice dobře a zdá se být jako upravené. To mladá zpěvačka a herečka okamžitě popřela a na Twitter napsala: "Děkuji za kompliment, ale tyhle holky jsou celé moje!"

Miley Cyrus v překrásných šatech s hlubokým výstřihem.
Miley Cyrus s přítelem Liamem Hemsworthem na události CNN Heroes: All-Star Tribute v Los Angeles.
Miley Cyrus v překrásných šatech s hlubokým výstřihem.
Miley upoutala pozornost ke svému dekoltu.
Krásné Miley Cyrus vykouklo z šatů tetování.