Červen 2012

Z dětské hvězdy Miley Cyrus vyrostla nádherná žena

30. června 2012 v 16:59 | Kik |  !!!Novinky!!!
Herečka, zpěvačka a textařka Miley Cyrus (19), kterou mnoho lidí zná díky účinkování v Disney Channel v sériích Hannah Montana, během poslední doby vykvetla z mladé dívky ve velmi přitažlivou ženu.
Miley, která byla již od útlého dětství hvězdou, si svoji image teenagera udržovala velmi dlouho. V poslední době ale nastala změna. Herečka se stala nadšenou fanynkou cvičení pilates, na které chodí téměř každý den. Díky tomu hodně zhubla, což také způsobilo, že velmi zkrásněla.
Na zápase Muhammad Ali Celebrity Fight Night všechny přítomné okouzlila v dlouhých šatech meruňkové barvy, v nichž vynikly její štíhlé nohy a opálená pokožka. Miley také změnila účes, což velmi prospělo její celkové vizáži.

Miley Cyrus zkrásněla.

Mladá herečka svým půvabem na akci všechny přítomné okouzlila.

Miley si zamilovala pilates. Proto má dnes perfektní postavu.

Miley Cyrus v roce 2006.

Miley Cyrus je zasnoubená !

30. června 2012 v 16:56 | Kik |  !!!Novinky!!!
Teprve devatenáctiletá představitelka Hannah Montany, herečka Miley Cyrus se minulý čtvrtek zasnoubila se svým přítelem, hercem Liamem Hemsworthem. Hvězda filmu The Hunger Games požádala Miley o ruku se zlatým prstenem, jenž vynikal velkým diamantem.
"Jsem tak šťastná, že jsem zasnoubená. Těším se na život plný štěstí s Liamem," svěřila nadšeně Cyrus magazínu People.
Miley s Liamem chodí tři roky. Slavná dvojice se potkala na natáčení snímku Poslední píseň v roce 2009, a začali spolu randit. O rok později se rozešli, ale po měsíci se k sobě opět vrátili.

Miley Cyrus s Liamem Hemsworthem.